401 obserwujących
2903 notki
12257k odsłon
3024 odsłony

Istota multi-kulti

Wykop Skomentuj49

Dziś króciutko, bo wyjeżdżam. Toczyła się tu wczoraj dyskusja na temat pomysłów tej wariatki Bieńkowskiej dotyczących odbierania ludziom broni i zapewniania im w ten sposób jeszcze większego bezpieczeństwa. Mieliśmy tu taką historię a propos bezpieczeństwa, pijany wyrzucił dzieci z autobusu, a za dziećmi ich tornistry. Wszystko odbyło się w autobusie miejskim, bo nasza gmina jako jedyna w kraju nie ma gimbusa. To jest jedna z najbogatszych gmin w kraju, ale na gimbus akurat jej nie stać, a więc dzieci jeżdżą autobusem miejskim. Ten pijany co je wyrzucił był dość charakterystycznie odziany i miał równie charakterystyczny wygląd. No i wysiadł z autobusu w konkretnym miejscu, a więc z odnalezieniem go i pouczeniem nie byłoby kłopotu. Mojego syna akurat nie wyrzucił, bo on jest za duży, ale córka, która była świadkiem tego zajścia dostała histerii i płakała do wieczora. Poszedłem więc wraz z jeszcze jednym ojcem i dwoma chłopcami na policję, by ich o wszystkim poinformować i złożyć zeznania. Spędziliśmy tam ponad godzinę i przez tą godzinę gadałem z czterema funkcjonariuszami. W końcu udało mi się zmusić jednego, by przyjął od nas te zeznania. Dzieci opowiedziały co się stało, a pan policjant powiedział, że niestety zatrzymanie tego pijanego nie wchodzi w grę. Potem, rzecz jasna powiadomiłem o wszystkim prasę. Naczelny dużej lokalnej gazety przygotował na ten temat solidny materiał. Kiedy tekst się ukazał przeczytałem w nim wypowiedź rzecznika prasowego naszej komendy, miłej w sumie pani, która powiedziała, że zatrzymanie było niemożliwe, ponieważ zeznania składały dzieci i były one chaotyczne. Nie powiem, zdziwiłem się. Policja nie ma możliwości zatrzymać charakterystycznie odzianego gościa, który wysiadł pijany przy sklepie na wsi gdzie jest pięć chałup i ogródki działkowe, a dzielnicowy zna wszystkich. Wykonałem jeszcze całą serię telefonów w sprawie tego gimbusa i udało mi się porozmawiać z samym panem burmistrzem, który powiedział, że w autobusach będzie ochrona, a w ostateczności załatwią nam ten gimbus. Nasz burmistrz jest bowiem bardzo wrażliwy na los dzieci. Było to miesiąc temu. Do dziś nie ma ani ochrony ani gimbusa. Za to, o czym dowiedziałem się sobie tylko znanymi sposobami, urząd ma do nas wystosować pismo, w którym będzie napisane, że ten pijany nie był wcale tak pijany, a dzieci po prostu hałasowały i on pomagał kierowcy je uciszyć. W tym, nie wysłanym jeszcze, piśmie będzie także o tym, jak bardzo kierowniczka naszego Pekaesu stara się, by komfort usług świadczonych przez zarządzaną przez nią firmę był jak najwyższy.

Teraz pora na wnioski. W latach pięćdziesiątych albo sześćdziesiątych powstał w USA antyrasistowski film, którego tytułu nie pamiętam. Chodziło o to, że zwyrodnialec zgwałcił i sponiewierał czarną dziewczynę, a banda przysięgłych, zapiekłych w nienawiści do kolorowych nie chce wydać właściwego wyroku. No i prokurator trzyma mowę i opowiada o tym jak strasznie wyglądał ten gwałt, na koniec zaś mówi do tych świń z ławy przysięgłych, żeby sobie wyobrazili, że ta dziewczynka jest biała. No więc ja zastosuję ten sam zwód. Niech sobie teraz wszyscy wyobrażą, że te powyrzucane z autobusu dzieci były kolorowe. Myślę, że cała grodziska policja latałaby jak koty z pęcherzami przywiązanymi do ogonów. Na miejscu zjawiłyby się wszystkie media i byłby to news dnia. No, ale to są nasze dzieci, więc wszyscy mają to w du...pie. Róbcie tak dalej, a Bieńkowska niech odbierze wszystkim broń. Wtedy z całą pewnością zmniejszy się terroryzm, a pijani jeżdżący autobusami będą wesoło machać do dzieciaków. Zastanówmy się terz dla kogo będzie przeznaczona ta odebrana przez Bieńkowską broń. Jeśli przyjmiemy, że wszystkie karabiny w Europie są ewidencjonowane to pewnie dla tych terrorystów właśnie, żeby mieli coś, co będzie tylko ich własne.

Na naszych oczach służby mundurowe zmieniają swoją funkcję, stają się agendą organizacji globalnych zamiast stać na straży prawa i porządku lokalnego. Koniec będzie następujący i to właśnie jest istotą społeczeństwa multi-kulti. Mężczyźni w krajach Europy podzieleni zostaną na dwie grupy – gejów i mundurowych. Ci ostatni służyć będą do tego, by chronić gejów przed Arabami. Co się stanie z kobietami z tych krajów spyta ktoś? To proste, zostaną wydane za mąż za Arabów i będą utrzymywane z podatków płaconych przez gejów zatrudnionych w korporacjach. Ci, którzy nie dostosują się do tego schematu zginą. Stan dynamicznej równowagi, który będzie panował w tak zróżnicowanych osiedlach ludzkich znajdował się będzie pod zarządem tej miłej, siwej pani, co ją pokazali na końcu zalinkowanego wczoraj filmu.

 

Zapraszam na stronę www.coryllus.pl i tak jak wczoraj proszę wszystkich, którzy mogą i chcą o pomoc w rozpropagowaniu tego tekstu.  

Wykop Skomentuj49
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale