5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
637 odsłon

Prezydent Duda czy Prezydent Hołownia?

Wykop Skomentuj27

Jest duże prawdopodobieństwo, że jeśli PO,PSL,SLD i Konfederacja zrezygnują z kandydatów na rzecz Sz.Hołowni, to może być niespodzianka w drugiej turze przyszłorocznych wyborów prezydenckich w Polsce. Pisałem o tym, że Prezydent Duda jest niezagrożony chyba, że pojawi się jako kandydat papież. I proszę, pojawił się erudyta, katolik, żonaty filozof religii, były dyrektor Religia.TV, posiadający Fundację Kasisi filantrop i osobowość telewizyjna TVN, tak czysty, że może to przeważyć na szali niewątpliwych i bezspornych zasług A.Dudy dla Polski (wspominając chociażby zniesienie wiz do USA dla Polaków). 

Jeśli totalna opozycja nie zrezygnuje ze swoich kandydatów to tylko rozdrobni poparcie dla Szymona Hołowni. Jak mawiali starożytni Polacy - skórka za wyprawkę i Prezydent Duda zagrożony, ale zwycięski. 

Nie wspominam tu o bezczelnej w niektórych wywiadach wobec Lewicy czy Prawicy pani Kidawie-Błońskiej, której sodowa mocno bije pod kopułą bez analizy sondaży, aktualnego poparcia z ankiet i memów w social mediach.

Z kandydaturą S.Hołowni robi się ciekawie, bo od ponad dekady jest medialny i widoczny w stacji nie pałającej miłością do konserwatystów. Tchnie zmianą i ewolucją w układzie sił. Roztropność, dbanie o elektorat i odpowiednie komentowanie zdarzeń politycznych na pewno wpłynie na decyzje wyborców tuż przed wyborami. Dlatego między innymi proponowałem spoty wyborcze Prezydenta Dudy na zasadzie historii opowiedzianej z takim klimatem jak w reklamie Orange (Ojciec dbający o córkę). Takie spoty przełamią telewizyjny ( Żełęński/Ukraina) wizerunek katolika Hołowni walczącego o dobry wymiar Kościoła chociażby w czasie homilii, dostosowanej poziomem komunikacji do wiedzy i inteligencji wszystkich wiernych. 

Przy braku działań niwelujących i braku kandydatów z pozostałych partii Hołownia może zwyciężyć w wyborach. Rozwaga w polityce jest bardzo wskazana wraz z realizacją dotychczasowych obietnic PIS, Premiera Morawieckiego w postaci pakietu medycznego 40+ m.in., co będzie kosztowało mnóstwo wysiłków i zawierania różnych konsensusów.

Szeptuch przestrzega przed Hołownią Wodzu,tak jak wyżej.Nie daj Boże D.Tusk zewrze szeregi totalnej opozycji poprzez powrót i poparcie S.Hołowni jako kandydata na Prezydenta i przegrana gotowa. Spieszmy się robić spoty o zasługach A.Dudy i jego dbaniu o każdego obywatela. Liczy się każdy zdobyty głos, będzie gorzej niż przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Jest czas, by to naprawić.

 

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka