Blog
Czas na rodzinę!
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP www.srk.archpoznan.pl
0 obserwujących 26 notek 16349 odsłon
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP, 6 czerwca 2013 r.

XX Koncert Charytatywny (zdjęcia)

MUMIO i... telefon (fot. J. Kozianowski)
MUMIO i... telefon (fot. J. Kozianowski)

XX Koncert Charytatywny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej już za nami :)

Publiczność długo oklaskiwała najpierw Chór Dziewczęcy "Skowroneczki", a następnie Chór Dziewczęcy "Skowronki". Wreszcie na koniec - gwiazdę wieczoru - MUMIO.

Dochód ze sprzedaży biletów, datki sponsorów i osób prywatnych oraz zebrane podczas aukcji pieniądze trafią do najbardziej potrzebujących rodzin wielodzietnych.

– Ten koncert jest szczególny, ponieważ po obu stronach sceny stoją bardzo ważni ludzie. Koncert jest dzięki państwu, dlatego chcę bardzo podziękować wszystkim, którzy nas wspierają – mówił zwracając się do publiczności, jeszcze przed częścią artystyczną, prezes Stowarzyszenia Michał  Michalski.

Jak wyglądał sam koncert? Lepiej od słów mówią o tym zdjęcia...

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej jest organizacją społeczną, która powstała w 1994 r., działającą na podstawie własnego statutu oraz w oparciu o przepisy prawa Kanonicznego oraz prawa o stowarzyszeniach. Skupia osoby akceptujące naukę społeczną Kościoła Katolickiego, a w szczególności naukę o małżeństwie i rodzinie. Działalność prowadzi w łączności z władzą kościelną, co gwarantowane jest przez osobę asystenta kościelnego - Ks. Kanonika Leonarda Polocha. Stowarzyszenie działa na terenie Archidiecezji Poznańskiej. Posiada osobowość prawną, a jego celem jest troska o zgodne z nauką Kościoła życie małżeńskie i rodzinne oraz wspieranie rodziny w wypełnianiu jej zadań społecznych. W szczególności prowadzona jest działalność społeczno-kulturalna i oświatowo-wychowawcza poprzez organizowanie poradnictwa rodzinnego, obozów i kolonii dla dzieci oraz imprez kulturalno-rekreacyjnych. Stowarzyszenie reprezentuje także interesy rodzin katolickich wobec władz publicznych (rządowych i samorządowych) oraz konsekwentnie inicjuje i wspiera wszelkie działania, których celem jest ochrona życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego. Nr KRS 0000090832.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @HALO To jak homosie pojawią się w reklamie telewizyjnej, to rodzina przed telewizorem się...
  • @TURABAT Szersze uzasadnienie akcji znaleźć można na obu linkowanych stronach. Rodzina jest...
  • @grazss Dziękujemy! Już powinno być OK.

Tematy w dziale