Nie rzucajcie swych perel....
"Nie rzucajcie swych perel przed wieprze, by nie podeptały ich nogami swymi, a obróciwszy się, nie rozszarpały was” (Mt 7,6).
27 obserwujących
486 notek
354k odsłony
302 odsłony

A.Holland pisze list do KE.Zwerbowala 76 sygnatariuszy.Polska krajem homofobow

Wykop Skomentuj36

http://poprawny.pl/polska-krajem-homofobow

Dlaczego zamiast postawienia tej pani przed sadem za dzialanie na szkode Panstwa polskiego,poniewaz wprowadza w blad swiatowa opinie publiczna, nie piszac ,za co te osoby zostaly zatrzymane, widac wzrastajaca uleglosc,coraz wiecej kasy od UE I szkodzenie Z.Ziobro.? Z kim wy trzymacie tak naprawde? No I te futerka...

Cyt "Margot jest de facto ofiarą politycznych represji, aresztowaną za odmowę bycia poniżaną." 

Margot atakuje kierowce furgonetki Pro Life jako ofiara politycznych represji? Kto pozwala Holland na tak bezkarnie klamstwa I angazowanie 76 slaw swiatowych ,zeby je uwiarygadniali?!Czy ci ludzie wiedza, co czynia?!

...

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/co-bylo-przyczyna-aresztowania-margot-iustitia-zada-uzasadnienia/qyn9gbk

Straszne.....Przeciez on cos komus zniszczyl i rzucil sie na kogos.Jest ofiara wg A.Holland?

https://crowdmedia.pl/ksiadz-poreczyl-za-margot-w-nagrode-trafil-na-mobilne-bannery-fundacji-zycie-i-rodzina/

Margot juz na wolnosci.Sad uwzglednil zazalenie I poreczenie 12 osob za napastnika,w tym dwoch ksiezy: Bonieckiego  TPowszechny I Wierzbickiego z KUL.  

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/margot-na-wolnosci-sad-zwolnil-ja-z-aresztu-4677249

Cyt"Zarzucono jej, że 27 czerwca "wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami uszkodziła samochód marki renault master, poprzez przecięcie opon, pocięcie plandeki, urwanie lusterka, oderwanie tablicy rejestracyjnej, uszkodzenie kamery cofania oraz pobrudzenie pojazdu farbą". Jak poinformowała wtedy prokuratura, łączna wartość strat wyniosła ponad sześć tysięcy złotych na szkodę Fundacji "Pro-Prawo do Życia".

Aktywistce zarzucono również, że w trakcie zajścia przewróciła kierowcę furgonetki na chodnik, czym spowodowała u niego obrażenia w okolicy pleców i lewego nadgarstka. Na wspomnianej furgonetce znajdowały się treści antyaborcyjne i - jak podał kolektyw Stop Bzdurom - homofobiczne."

Cos sie tu nie zgadza, bo na ich portalu oko.press pisza, ze to byl pan-ten zaatakowany -filmujacy niszczenie wozu.Moze swiadek ?W kazdym razie nie spodobalo sie nagrywanie dewastacji.

Cyt." Zaczęło się od tego, że sąd zdecydował dziś o aresztowaniu na dwa miesiące Margot – aktywistki Stop Bzdurom. Prokuratura zarzuca jej uszkodzenie furgonetki z homofobicznymi hasłami należącej do fundacji pro-life (m.in. pocięcie opon i banerów, którymi oklejone było auto oraz pomalowanie go farbą), użycia przemocy w stosunku do kierowcy auta, który nagrywał zdarzenie, w celu „zmuszenia go do zaprzestania nagrywania” oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu u tegoż kierowcy."

...
Wykop Skomentuj36
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale