0 obserwujących
42 notki
16k odsłon
  20   0

Kup gol-e!

Czerwony krzyż wraz z UEFA organizuje europejską akcję „strzelaj gole dla Czerwonego Krzyża”. Celem wspólnej akcji jest szukanie nowych funduszy na pomoc dzieciom, które zostają ciężko ranne w wybuchach min w Afganistanie oraz podczas walk na przykład w Serbii lub Iraku.

 

Jak to działa?

 

Wystarczy wejść na stronę www.scorefortheredcross.org/pl/ między narodowej organizacji Czerwonego krzyża a następnie wybrać swój kraj i kupić bramkę dla swej drużyny. Każda zdobyta bramka to 1 euro dla fundacji Czerwonego krzyża, czyli dla poszkodowanego niewinnego dziecka.

Oprócz że pomagasz to masz szanse udowodnić, który kraj jest Najbardziej Humanitarny z drużyn, które jadą na EURO 2008.

 

Kibicuj i wspieraj POLSKĘ!

 

Obecnie w rakingu Polska zajmuje dopiero 7 miejsce, z liczbą 92 bramek. Zdecydowanie prowadzi Portugalia.

 

Nie zwlekaj – dzieci czekają!

 

PS: nie wierzę, w co widzę. Roger też zły? Szkoda mówić.

 

Pozwolą Państwo, że również pod tą notatką złożę życzenia dla Premiera Polski Donaldowi Tuskowi:

 

Szanowny Panie Premierze! Z okazji pańskich 50-tych urodzin życzę panu jak największych sukcesów polityczny na arenie międzynarodowej jak również na arenie naszego podwórka. Nie będę wymieniał dokładnie wszystkich potrzebnych dla polski spraw, ponieważ jest ich full. Potrzeba na potrzebie. Przejął pan władzę w ciężkim okresie. Nie będzie łatwo na obiecywane przez pana cuda. Jednak jako obywatel naszych ziem trzymam mocno kciuki na pański sukces. Mimo że jestem do pana w opozycji wierzę, że jest pan w stanie zrobić wiele dobrego dla kraju. Mam głęboką nadzieję, że wykorzysta pan dobrą prace przez lata byłego Premiera Leszka Millera oraz byłego Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Wierzę, że zapisze się pan pozytywnie w kartach polskiej historii. Szczerze panu tego życzę.
Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale