6 obserwujących
64 notki
66k odsłon
806 odsłon

Odezwa do nauczycieli niezłomnych

Wykop Skomentuj3

Szanowni pedagodzy!

Nie dziwi mnie Wasze zaskoczenie haniebnymi słowami Sławomira Broniarza, odszczepieńca i człowieka (człowieka?) złej wiary, który porzucił Wasze szczytne ideały, strajk zawiesił i na klamce do drzwi Nowogrodzkiej z merdającym ogonem się poddańczo uwiesił.

Niedoczekanie jego pisiegobrata!

Wy walczcie dalej - w Poznaniu, Łodzi i innych miastach-bohaterach. Walczcie o to, by edukacja była pochodną Waszego powołania, Waszego oddania dzieciom i młodzieży, Waszego intelektu, Waszych talentów wszelakich, którymi dzielić się z uczniami pragniecie.

Nic to, że Broniarz zdradził, nic to, że siepacze Zalewskiej o 6.00 w drzwi Waszych mieszkań kołatać będą,  nie poddawajcie się - Jutrzenka Swobody już blisko!

Będąc z Wami całym sercem i duszą całą pozwalam sobie na drobną podpowiedź - zostawcie te szkoły zagarnięte przez bezduszny MEN.

Stwórzcie własną!

W niej uczcie wszystkiego co potraficie najlepiej - śpiewu, liryki i dzielenia się jajeczkami. Jako patrona Waszej nowej szkoły proponuję Hiroo Onodę. Gdyby przypadkiem ktoś z Was nie wiedział, kim był Wasz Patron, to proponuję byście dali mu korepetycje.

Jak zawsze - z dobrego serca i z troski o wiedzę podopiecznego jedynie.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo