Moim skromnym zdaniem
"Umiejcie prawidłowo ocenić to, co jest w was i wokół was! Umiejcie wartościować, rozróżniać, wybierać!" JP II
11 obserwujących
66 notek
62k odsłony
  174   1

Ile Polski jest w Polakach? Ile patriotyzmu w patriotach?

 By uzyskać odpowiedź na powyższe pytania, wystarczy choćby na chwilę przenieść się ze współczesnym społeczeństwem do 1939 roku.

Wyobraźmy sobie Westerplatte i te tłumy radosnych, z Tuskiem i Wałęsą na czele, witających Niemców kwiatami. Warszawę oddali by bez jednego wystrzału, ba ..., nie tylko Warszawę, ale całą Polskę. Obawiam się, że powyższa wizja jest bardzo realna.

Niewiele brakuje by sytuacja z 1939 roku się powtórzyła. Niemcy spiskują z Rosją przeciw nam nad naszymi głowami i za przyzwoleniem, nawet USA. Wrogowie instalują nam na naszym terytorium swoich "kreatorów opinii" w tym TVN. Mało tego. Panoszą się bez żadnych ograniczeń, słowem, robią co chcą. Tu nasuwają się dwa proste pytania, które każdy logicznie myślący obywatel powinien sobie zadać: Ile obcego kapitału jest mediach niemieckich i rosyjskich oraz które z państw mogą sobie pozwolić na budowę rury ograniczającej swobodę innego państwa oraz zagrażającej bezpieczeństwu energetycznemu (i nie tylko) innych państw?

Jak widzę tych dziwacznych ludzi ze złą wolą lub zmanipulowanymi umysłami w polsko języcznych, ale nie polskich mediach oraz na ulicach? To jest ***** jakieś oszołomstwo, nie kochające Polski, nie szanujące jej, ani w kraju, ani poza jej granicami, i non stop nawołujący do anarchii. Mało tego, żądają od nas, Polaków z krwi i kości, wyrzeczenia się narodowości i całkowitego podporządkowania się innym. Nie szanujące polskiego rządu oszołomstwo, które na co dzień, dobrowolnie poddaje się bombardowaniu szkodliwą propagandą, które co dzień wdycha różne szkodliwe substancje, które wpiernicza różnego rodzaju pod różnymi postaciami trucizny (w tym GMO), które nosi buty i ubrania plastikowe, których mózgi się lasują od wielogodzinnych rozmów przez telefon i głośnej muzyki w słuchawkach, których sprzęt nawet osobisty naszpikowany jest przeróżnymi aplikacjami szpiegowskimi, ale oni boją się szczepionki? takiej malutkiej szczepioneczki bo ponoć Kaczyński zainstalował w niej "czipy i Bóg wie co jeszcze". Ludzie! na litość Boską! opamiętajcie się i choć trochę używajcie rozumu, i swoją agresję kierujcie np. pod adresem choćby koncernów farmaceutycznych albo Niemców z Ruskimi bo chcą nas ograniczać i to wieloaspektowo. Dlaczego siedzicie cicho jak Czesi posiadający chyba 9, nam chcą zlikwidować jedyną kopalnię zasilającą w paliwo elektrownię produkującą ileś tam energii dla naszych przedsiębiorstw i domostw. Także do oświetlenia ulic oraz zasilania waszych laptopów, których używacie do wylewania na Polskę brudu i różnego rodzaju śmieci.

Trudno! macie prawo do własnej decyzji ws. szczepienia przeciw covid, ale nie macie prawa demolować państwa. Nie macie prawa przeszkadzać i utrudniać życia innym bo wam się coś wydaje. Chcecie rozrób? może nadmiar energii powinniście spożytkować w jakiejś słusznej sprawie, np. przy pracy na rzecz powodzian albo budowie płotu na granicy z Białorusią i Obwodem Kaliningradzkim a może i całej bo chyba wkrótce nastąpi ich przywrócenie. Byłoby coś bardzo pożytecznym, tłumne udanie się do gaszenia pożarów, bo Ziemia płonie. Też będziecie tacy mądrzy jak "sąsiad", któremu teraz sprzyjacie, przyjdzie podpalić Wam DOM i zabić RODZINĘ? Majątek "pal licho", rzecz nabyta ale tej samej rodziny nie da się odtworzyć.

Dlaczego tak się dzieje? ponieważ my zwykli ludzie obywatele Polski, narodowości polskiej tolerujemy wszelkiego rodzaju oszołomstwo, napędzane przez przeciwników Polski.

za dużo tolerancji prowadzi do anarchii i utraty własnych wartości a nawet wolności

Nie doceniamy ludzi wartościowych, gotowych na wiele wyrzeczeń i poświęceń, a do władz (parlament, samorząd) w większości wybieramy za dużo leni, oszustów i żeby nie powiedzieć złodziei (wielu z aktami oskarżenia a że bez wyroków skazujących? no cóż mając taki wpływ na "sądownictwo", nie mogą sami siebie skazać). Wybierajcie więcej prawników to nadzwyczajna KASTA zostanie "BOGIEM" wszechmogącym. Już niewiele do tego brakuje.

W dalszym ciągu, oczyma wyobraźni jestem na Westerplatte '39 i widzę Tuska z Dulczessą i Wałęsą z otwartymi ramionami witających Niemców. Warszawiacy z Trzaskowskim na czele nie gorsi i tłumnie witają Niemców obsypując ich kwiatami a następnie Sovietów, a zniewolonych zwolenników Prawa i Sprawiedliwości zmuszają do budowania obozów dla katolików i Pisowców. Z kolei Kaczyńskiego, Morawieckiego i Ziobro palą na stosie. Policji i WOT z Macierewiczem i Kamińskim fundują wycieczkę do Katynia bis. Katolików do Oświęcimia bis. Tak by było? Acha... a lokalnie na własnej piersi wychodowani, ze spolszczonymi nazwiskami banderowcy zafundują nam Wołyń bis. Tego chcecie??????????

Obawiam się, że powyższa wizja jest bardzo realna.

ps.1) Ze względu ograniczeń czasowych, w powyższym tekście co kilka dni uzupełniałam swoje przemyślenia i stąd kilka wątków w nim zawartych, ostatnio gorących ale bolesnych dla Polaków tematów, np.: Rocznica Powstania Warszawskiego, szczepienia przeciw covid, nadrzędność Konstytucji RP nad prawem unijnym, dziwaczne demonstracje mające na celu wywołanie nienawiści do siebie nawzajem, obce polskojęzyczne media w Polsce ...

ps.2) ostatnie wydarzenia utwierdziły mnie w przekonaniu, że nawet jeśli nie we wszystkim się z nim zgadzam, że bardzo Go krytykuję to:


ufam, że Jarosław Kaczyński będzie rządził Polską do końca Świata a nawet jeden dzień dłużej

   No chyba, że wcześniej znajdzie się jego godny następca a może lepszy. Z obecnie aktywnych (choć nie idealnych) polityków może to być jedynie Mateusz Morawiecki albo Zbigniew Ziobro.


ps.3) Precz z TVN. Mam nadzieję, że zniknie z polskiej listy nadawców propagandy. Tam są nie dziennikarze tylko jakieś polskojęzyczne cyborgi nakręcane kluczykiem z pieniędzy i nienawiścią do Polski. Ich obrońcy to przeciwnicy Polski. Teraz widać ich wszystkich jak na dłoni. Jeżeli po kolejnych wyborach znowu znajdą się we władzach, to będzie znaczyło że mało jest nas Polaków we własnej Ojczyźnie i o to im chodzi. Więc dalej dajcie się wkręcać w tą ich propagandę a Polska znowu zniknie z mapy Europy. :-( ! Tego chcecie? 

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo