Moim skromnym zdaniem
"Umiejcie prawidłowo ocenić to, co jest w was i wokół was! Umiejcie wartościować, rozróżniać, wybierać!" Jan Paweł II
2 obserwujących
34 notki
23k odsłony
205 odsłon

Panie Prezesie Kaczyński, za dużo Pan mówi

Delfina Bo
Delfina Bo
Wykop Skomentuj3

Zbytnia pewność siebie już wielu zgubiła. Wczoraj okazał Pan pogardę do zwykłego człowieka, któremu w życiu się nie powiodło a przecież chwilę wcześniej pożegnaliśmy człowieka o "wielkiej wrażliwości i otwartym sercu", który "był niezwykle wrażliwy na krzywdę ludzką, na słabszego, na pokrzywdzonego", tak o swoim ojcu mówił pan Premier Mateusz Morawiecki. Pan też tam był i choć nie słyszałam Pańskiej przemowy na pożegnaniu Marszałka Seniora Kornela Morawieckiego to po słowach na konwencji PiS w Bielsku-Białej już nie mam ochoty odsłuchiwać. Czy można zaufać komuś, kto nie ma szacunku do bliźniego? Tak postępować może człowiek, który nie rozumie drugiego człowieka bo zapatrzony jest w siebie samego podążającego po władzę absolutną. Mam nadzieję, że trochę więcej ludzi to zaobserwowało i nie dostanie Pan władzy o jakiej marzy. Bo nawet pomijając powyższe zarzuty, powiedzmy, że Panu jestem gotowa wybaczyć i dać ją, choćby ze względu na pana Premiera, ale widząc Pańskie kadry nie mogę tego uczynić. Są tak samo aroganccy i butni jak Pan ale co gorsze, spora część z nich pomimo zasiadania od kilku kadencji w sejmie i nie tylko, poza budowaniem własnego imperium nie wykazała się niczym. 

 Może ja źle Pana oceniam, ale proszę spojrzeć, choć to mało prawdopodobne by czytał Pan moje teksty, na załączoną grafikę i zadać sobie pytanie, czy aby to na pewno Pan jest szefem swojej partii? czy kontroluje Pan to co się dzieje na dołach? czy ma Pan świadomość tego co się tam dzieje? moim zdaniem nie. Ponieważ jak widać na załączonej grafice pan prezes wcale nie musi wiedzieć co się dzieje w jego partii, w kraju, czy jak żyje społeczeństwo. On jest ściśle izolowany od reszty. Swoją wiedzę opiera na przekazach "swoich" ludzi w terenie. Oni przekazują to co im jest wygodne.

Zwykły widz, na przekazach medialnych widzi radośnie uśmiechające się tłumy na konwencjach. Więc informuję, że to nie są zwykli i szczęśliwi mieszkańcy danego miasta czy regionu. Oni o konwencjach dowiadują się jak już "leci" transmisja. Tak więc, to są ludzie z otoczenia polityków (patrz grafika), ściśle wyselekcjonowani, żeby przypadkiem do prezesa nie dostał się ktoś kto na nich naskarży. To jest towarzystwo wzajemnej adoracji i wzajemnych interesów. Cieszą się bo pewnie nieźle się przez te cztery lata urządzili i mają nadzieję na więcej.

cdn.


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka