O123 O123
162
BLOG

Dzień pierwszy

O123 O123 Rozmaitości Obserwuj notkę 21
Fala gorąca

Postraszony odpowiednio przez RCB i media  przygotowałem się na istny armagedon  gorąca

,a tu dzień jak codzień .

Obecnie siedzę w domu w podkoszulce i mi nawet chłodno mimo braku klimatyzacji ,nawet

wentylatora nie włączam ,bo nie ma po co .

Jak zwykle i RCB i media straszą ,podobnie jak za tej pseudopandemii..

Mogę na razie podsumować ,ze wreszcie zaczelo się piękne lato ,a nie takie coś co mialem

tydzień temu na rejsie po Mazurach .

Czuj duch , jest dobrze i ma być lepiej .

O123
O mnie O123

Nie wybieram nikogo na więcej niż 2 kadencje

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (21)

Inne tematy w dziale Rozmaitości