33 obserwujących
5586 notek
1974k odsłony
  199   0

Góralskie weto od morza do Tatr...

Pewna grupa osób wiele mówi o problemach, ale tylko mówi. Nie podaje żadnej propozycji na ich rozwiązanie.


Wiadomo - że jest to kolejna odsłona "protestu kobiet" - tego całego ciamajdanu małolatek z błyskawicą w tle. Że nie wyszło - mamy kolejną odsłonę próby zamachu stanu.


Najważniejsze, że ta manipulacja nie daje żadnej gwarancji odpowiedzialności w zakresie odszkodowania za skutki złamania wytycznych rządu w zakresie przeciwdziałania rozszerzaniu się tej epidemii, która jest rzeczywistą przyczyną ograniczenia kontaktów towarzyskich.

Należy pamiętać, że do czerwca 2020 liczba nowych zakażeń była w miarę niska i gwałtownie zaczęła przyrastać w październiku - kiedy w zacisze domowe wrócili urlopowicze z wakacyjnych wojaży.

Nie wyobrażam sobie wyjazdu do ośrodka, w którym nagle znajdzie się bardzo duża grupa osób przyjezdnych z różnych stron i za kilka dni rozjadą się w swoje strony.

Jak wtedy działać, jeżeli okaże się, że kontaktem zarażenia był ktoś z tego kilkudniowego wypadu ?

Kto wtedy weźmie odpowiedzialność za wypłatę rekompensaty rodzinie, która straci żywiciela rodziny ?

Ta cała awantura ma tylko jeden cel - odsunięcie Prawa i Sprawiedliwości od władzy a wtedy powróci Platforma Obywatelska z Donaldem Tuskiem do dalszej grabieży tego, co jeszcze zostało nierozkradzione !

Mają oni "swoich" prawników  - co wyklucza obronę mojego interesu - bo będę "obcy".https://www.youtube.com/watch?v=zcq_4PZ8mNg


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo