Blog
dobrezycie
Wojtek
30 obserwujących 4837 notek 1716629 odsłon
Wojtek, 29 maja 2017 r.

Sikorski: "to dowodzi, że nie było żadnego zamachu..."

522 15 0 A A A

Streszczenie artykułu:

patolodzy w Moskwie mogli popełnić błędy, to jest oczywiście bardzo przykre i dramatyczne, ale Rada Ministrów za to nie odpowiadała (Radosław Sikorski),


Summary:

pathologists in Moscow can make mistakes, it is of course very sad and dramatic, but the Council of Ministers as it does not correspond to the (Radoslaw Sikorski)

 

Résumé :

pathologistes à Moscou peuvent faire des erreurs, c’est bien sûr très triste et dramatique, mais le Conseil des ministres, car il ne correspond pas à la (Radoslaw Sikorski)

 

Zusammenfassung:

Pathologen in Moskau können Fehler machen, es ist natürlich sehr traurig und dramatisch, aber der Ministerrat als es entspricht nicht der (Radoslaw Sikorski)

 

Резюме:

патологоанатомами в Москве можно сделать ошибки, это конечно очень печально и драматические, но Совет министров как оно не соответствует (Радослав Сикорский)
Radosław Sikorski, od grudnia 2008 członek PO, jako jeden z pierwszych otrzymał informację o katastrofie polskiego samolotu i śmierci Lecha Kaczyńskiego w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Z racji stanowiska, koordynował prace rządu w pierwszych chwilach po katastrofie.

image

/.../ że patolodzy w Moskwie mogli popełnić błędy, to jest oczywiście bardzo przykre i dramatyczne, ale Rada Ministrów za to nie odpowiadała /.../, http://fakty.interia.pl/polska/news-sikorski-zmienia-zdanie-w-sprawie-ekshumacji,nId,2399525


Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-sikorski-zmienia-zdanie-w-sprawie-ekshumacji,nId,2399525#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoxNa wieść o zbeszczeszczeniu szczątków jednego z dowódców polskiego wojska przyznał, że Prawo i Sprawiedliwość wykonuje bardzo rzetelne analizy szczątków ekshumowanych ofiar tej katastrofy. Dodał też, że ta staranność dowodzi braku dowodów na okoliczność zamachu na życie prezydenta państwa.

Sądzę, że już 25 ekshumacji (zaledwie 1/4 ofiar tej katastrofy) dostarczyło nad wyraz wielu negatywnych emocji w sprawie. Wiadomo, że 21 ciał bardzo długo nie można było zidentyfikować. Dzisiaj znamy już przyczynę. Uważam, że nie za bardzo są to skutki "typowe dla katastrofy komunikacyjnej" tym bardziej, że sam samolot podchodził do lądowania, miał więc prędkość niewielką w stosunku do szybkości komunikacyjnej a sam samolot upadł na rozmiękły grunt.

Okoliczności dotąd niewyjaśnione, to brak oznaczenia lotu symbolem HEAD wymaganym przy transporcie osoby prezydenta państwa na pokładzie samolotu. Stwierdzono bardzo dużo problemów technicznych związanych z rejestracją obrazu przez kamery strzegące lotniska i hangaru, w którym samolot był przechowywany.

Dziwnym trafem podobne zachowanie wykazał monitoring lotniska docelowego w Smoleńsku. Kolejne wątpliwości budzi brak relacji kierowców autobusów, którymi miano przewieźć polską delegację z lotniska na cmentarz w Katyniu. Nie podstawiono żadnego samochodu tym bardziej, że przylot samolotu był już znacznie opóźniony.

Jeżeli zwrócimy uwagę na liczne samobójstwa osób powiązanych z badaniem wypadków lotniczych, jeżeli przypomnimy sobie o paście do butów reagującej na wykrywacz materiałów wybuchowych - to jeszcze trzeba wielu ekspertyz do pełnego wyjaśnienia okoliczności tej katastrofy.


http://fakty.interia.pl/polska/news-sikorski-zmienia-zdanie-w-sprawie-ekshumacji,nId,2399525


2017 05 29, 21:45, 43 950

Opublikowano: 29.05.2017 21:44.
Autor: Wojtek
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

O mnie świadczą moje słowa...


Ogółem odsłon w 2018 roku: monitoring pozycji
.
. Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
FreeWebsiteTranslation.com
.
Geo Visitors Map 1 tracker

1 I - 31 XII 2018 - monitoring pozycji

Średnia liczba odsłon (miesięcznie)
w 2018 r. - monitoring pozycji.

w 2017 r. - 7 340
w 2016 r. - 14 480
w 2015 r. - 10 760
w 2014 r. - 16 620
w 2013 r. - 17 160

.free counters

.Mój fotoblog :
Wrocław, 'spacer'


Zobacz moje fotografie :


1
tracker

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "Religia utrzymywała narody w jarzmie...
  • @osasunna                                            ...
  • @dworu...

Tematy w dziale Polityka