31 obserwujących
5207 notek
1865k odsłon
127 odsłon

Oddajmy dziecom ich tęczę.

Wykop Skomentuj7

Jakiś czas temu lewackie przemarsze pogardy nazwał ktoś "marszami w kolorach tęczy" - że są niby takie barwne w odróżnieniu od "czarnych protestów" grupy pań nie znoszących żadnego sprzeciwu.

Za sugestią jednego z komentatorów na serwerze przyłączam się do apelu o zwrócenie dzieciom ich tęczy, którą zagarnęła jakaś grupa osób postrzegająca normalność w sposób bardzo daleki od interesów społeczeństwa. Być może drogą pewnej przekory zaproponuję przyjrzeć się tradycyjnym rodzinom żydowskim i starannie zaobserwować ich stosunek do usuwania ciąży niechcianej, do rozwiązłego trybu życia a także do próby zreformowania ich kultury poprzez wprowadzenie małżeństw homoseksualnych, popularyzacji narkotyków w ich środowisku.

e

Sądzę, że ten naród, jeden z najstarszych na świecie i chyba najbardziej rozproszony pomiędzy innymi nacjami wypracował wzorce pozwalające przetrwać w najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Znamy z historii okres tego narodu sprzed niewoli egipskiej oraz próby wyjścia z niej na pustynię, której groza miała być szansą na lepsze życie tego narodu doświadczonego przeróżnymi uciążliwościami.

Wracając do barw tęczy - to są one tak piękne, że szarość życia człowieka zniewolonego przez seks i bez perspektywy radosnej starości w kręgu rodzinnym - to takie życie bardziej kojarzy się z szarością, z brunatną barwą przemocy wszelakiej bez cienia nadziei.

Myślę, że ten brunatny kolor zniewolenia wprost nawiązuje do przemocy brunatnych koszul, które dawały wycisk każdej napotkanej istocie, która tylko nadawała się do przyjęcia przemocy... a związki tożsame płciowo są taką przemocą - bo cień sympatii jednej osoby wymusza pełnię aprobaty partnera... a co to ma wspólnego z pięknem postrzeganym oczyma małego dziecka, które widzi nad sobą ogromny łuk całej gamy barw w pełnym słońcu i chociaż ten "most" wydaje się być w zasięgu ręki - to jednak ciągle pozostaje niedościgniony, można ku niemu iść i iść, a on nagle zniknie tak, jak pojawił się...

W odróżnieniu od przemocy w zniewolonej rodzinie bez przyszłości...

Oddajmy dzieciom ich tęczę i nie pozwólmy, by stały się kolejnym przedmiotem zniewolenia !


https://sites.google.com/site/mariuskalamus/zapisane-pod-tecza-6-/zapisane-pod-tecza-7


zobacz też:

https://lustro-blizna.blogspot.com/2015/02/cywilizacje-smierci-zbudowali-zydzi.html


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo