31 obserwujących
5313 notek
1897k odsłon
247 odsłon

Jest problem z panem Andrzejem...

Wykop Skomentuj

Jeden z byłych prezydentów Polski, który chlubił się szlacheckim pochodzeniem oraz ma ogromne zamiłowanie do polowań, bardzo zaniepokojony jest łamaniem Konstytucji w Polsce. Oskarża o to przede wszystkim głowę państwa - prezydenta Andrzeja Dudę.


image

https://fakty.interia.pl/prasa/news-bronislaw-komorowski-jest-problem-z-panem-andrzejem-duda,nId,3261682


Co ciekawe, używa kilkukrotnie sformułowania o łamaniu Konstytucji, ale ani razu nie wskazał, na czy to "łamanie" miałoby polegać.

Owszem, był kiedyś incydent z podarciem tekstu Konstytucji, ale podobno miał to być wyraz emocji artysty...Ja jednak zwrócę uwagę na spotkanie kilku polityków Prawa i Sprawiedliwości, kandydatów w ostatnich wyborach do polskiego parlamentu, którzy wzięli udział w spotkaniu przed kamerami TV TRWAM i wypowiadali się o programie polskiej gospodarki na kolejne lata, gdyby za aprobatą polskiego społeczeństwa skład rządu pozostał w obecnym składzie, a już na pewno pod przewodnictwem Mateusza Morawieckiego, aktualnie urzędującego prezesa rady ministrów.


https://youtu.be/I8EpTLraSHo


W spotkaniu udział wzięli: pos. prof. Jan Szyszko, były Minister Środowiska; Paweł Sałek, sekretarz stanu w Ministerstwa Środowiska; pos. prof. Mariusz Orion Jędrysek, były Główny Geolog Kraju; pos. Dariusz Bąk w dniu 5 października 2019, audycja jest dostępna w archiwum Radio Maryja w zakładce Rozmowy niedokończone...https://youtu.be/QGvOVyL4IQY

Myślę, że warto spojrzeć na prezydenturę jednego z byłych prezydentów Polski z perspektywy czasu...

https://youtu.be/ushWTZydBeQ
https://youtu.be/gktmLLVI2Xg
https://youtu.be/P-e9kTDtLHwWykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka