maciekimaciek maciekimaciek
613
BLOG

Jak się teraz czujecie, wyborcy ''koalicji 15 października''?

maciekimaciek maciekimaciek Wojsko Obserwuj temat Obserwuj notkę 24

Dziewięć dni temu, 28 maja polski żołnierz został ugodzony nożem przez jednego z bandytów usiłujących nielegalnie sforsować granicę polsko-białoruską w okolicach Dubicz Cerkiewnych.

Kilka tygodni wcześniej trzej polscy żołnierze zostali aresztowani na polecenie z prokuratury PG Bodnara i bez sprzeciwu ministra ON Kosiniaka-Kamysza za oddanie STRZAŁÓW OSTRZEGAWCZYCH w sytuacji atakowania ich na polsko-białoruskiej granicy przez grupę ok. 50 bandytów próbujących tę granicę sforsować.

Nauczeni tym doświadczeniem żołnierze nie oddali 28 maja 2024 roku w okolicy Dubicz Cerkiewnych ani jednego strzału.

Żołnierze nie oddali żadnego strzału ostrzegawczego, nie oddali nawet żadnego strzału po tym, gdy jeden z atakujących bandytów ugodził nożem ich kolegę.

Dzisiaj żołnierz ugodzony nożem zmarł.

R.I.P.

Śmierć tego żołnierza broniącego polskiej granicy i nas wszystkich przed bandytami z nożami obciąża ministra Bodnara, obciąża ministra Kosiniaka-Kamysza., obciąża ich przełożonego premiera Tuska.

Ale śmierć tego żołnierza obciąża również wszystkich, którzy 15 października 2023 roku oddali władzę w Polsce w ręce Donalda Tuska i jego pomocników bowiem łatwo było przewidzieć, że pod kolejnym rządem PO z PSL et consortes dojdzie w Polsce do znacznie gorszych rzeczy niż w latach 2007 - 2014.

There is more to life than the bottom line on a balance sheet.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo