Blog
Dodologia stosowana
dodozaur
dodozaur jestem Dodozaurem z Dodolandii
3 obserwujących 446 notek 176881 odsłon
dodozaur, 2 sierpnia 2017 r.

Odszkodowania, rzecz nie tylko w pieniądzach !

1813 69 0 A A A

Kwestia realności zapłaty należnych sum, to sprawa wtórna. Niech sobie tam prawnicy łamią mądre głowy i kroją paragrafy na plasterki, czy iść po całości, czy podnieść tylko sprawę Warszawy. Ich to rzecz i sił za nimi stojących.

Dla mnie sprawa jest jasna, z ludzkiego punktu widzenia, odszkodowania się należą i kropka !

Ponieważ jednak moja osobista moc sprawcza, jest żadna, zanim sprawa zostanie oficjalnie podniesiona i rozstrzygnięta, można  chwilę podywagować co znajdzie się w publicznym, medialnym obrocie na obrzeżach procesu.

Wróci na pewno i nagłośniona zostanie  kwestia sprawstwa hekatomby IIWŚ, Niemców vs faszystów, masowych mordów, zniszczeń, okupacji kradzieży dzieł sztuki na masową skalę itp.

W ponad 70 lat po wojnie spadnie puder z hitler-synów i hitler-wnuczków, tak pieczołowicie nakładany, przez ludzi Reinharda Gehlena. Skończy się też opowieść o polskich obozach koncentracyjnych, a już samo to, jest wystarczającym argumentem, żeby proces wreszcie zacząć. Za kilka, kilkanaście lat, rzecz cała będzie już tylko śmieszna i media ją zlekceważą.

Teraz jeszcze może  to być broń w rozmowach dwustronnych z Panią Merkel, a przy mądrym ustawieniu procesu i lekkim wsparciu Wuja Sama, można zrobić niezły dym.

Nawet jeśli nie wygramy tej sprawy, to Niemcy ją przegrają na pewno.

Dlatego warto !

Zatem chłodna głowa, dobrze przygotowane argumenty prawne i jeszcze lepiej kampania medialna. Trzeba szukać sojuszników, zanim się zacznie, żeby przypomnieć światu o piątej armii IIWS, nieobecnej na Paradzie Zwycięstwa.


Miłego popołudnia
 

 

Opublikowano: 02.08.2017 14:06. Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 13:40.
Autor: dodozaur
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @fgb  Się o to zadba, skąd ty jesteś ?
  • Mokry smartfon lepszy niż mokre gacie !
  • Załatwiłeś ją tym szwedzkim, Brawo TY !

Tematy w dziale Polityka