tot2 tot2
3571
BLOG

Seremet zaczyna sypać,może na świadka koronnego?

tot2 tot2 Rozmaitości Obserwuj notkę 39

 

Sprawa materiałów wybuchowych jest niezwykle ważna i nie uda się jej całkowicie zamieść pod dywan. Prokurator Generalny Andrzej Seremet ostrożnie,ale mówi,podejrzewam ,ze ta ostrożność wynika z nie podpisania przez Tuska sprawozdania rocznego. Niezależny Szef Prokuratury, zależny od jednego podpisu.

 

Dziennikarze WPROST pytają Seremeta. Czy podczas rozmowy z redaktorem Wróblewskim miał Pan szeroką wiedzę na temat materiałów wybuchowych wykrytych na wraku Tupolewa?

Prok. Seremet:  Naczelny Prokurator Wojskowy i Szef Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformowali mnie o tym 28 września.

 Przekaz był taki: chcą mnie ostrzec, że jeśli ta informacja bez odpowiedniej interpretacji przeniknie do opinii publicznej, to może wywołać ogromne napięcia społeczne.Dlatego 2 października skontaktowałem się w tej sprawie z premierem.

 

Wygląda na to, że prokurator generalny ma sporą wiedzę na temat ustaleń ws. katastrofy smoleńskiej, ale nie o wszystkim chce mówić głośno.

 

www.wprost.pl/ar/356252/Seremet-dla-Wprost-o-materialach-wybuchowych-uslyszalem-od-prokuratorow/

tot2
O mnie tot2

Optymista,pilny obserwator polityki.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (39)

Inne tematy w dziale Rozmaitości