dzierzakm dzierzakm
1035
BLOG

Penis Marlboro

dzierzakm dzierzakm Internet Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Czy jestem zaskoczony aferą seksualnych nadużyć w polskim YT? Nic, a nic. Zawsze się zastanawiałem nie czy, ale kiedy szambo wybije.

Cała afera, ale też szersze zjawisko jest efektem chorobliwego wręcz zainteresowania seksualnością dzieci prezentowaną przez progresywne środowiska pod szyldem edukacji seksualnej. Rozbudzanie erotyzmu u czterolatków, przedstawianie tego jak naturalnego procesu acz koniecznego do kontrolowania przez "specjalistów: to gotowa recepta na kłopoty. Jak miało się to skończyć inaczej niż wykorzystaniem naiwnych i niedoświadczonych jeżeli z każdego ekranu, każdego głośnika słychać autorytety medialne, polityczne, osoby celebryckie i świeckich świętych mówiących wciąż o cipkach, pindolkach, masturbacji, przyjemności i zdejmowaniu zasłony wstydu i zaściankowości.

W latach 70 gdy jako dzieciak 12 letni zaczynałem palić papierosy cała zachodnia prasa wypełniona była reklamami wyrobów tytoniowych. Nie pamiętam twarzy kanclerza Willi Brandta ale świetnie pamiętam kowboja Marlboro, reklamy FI JPS czy rajdówki Rothmans. Któż z nas, gdy dorwał papierosa z Pewexu nie czuł się przez chwilę jak bohaterowie tych reklam, bolidów czy torów wyścigowych. I właśnie o to chodziło... Bo czy reklamy te kierowane byly do nałogowców, którzy i tak zaczynali dzień od dymka? Nie. Targetem byliśmy my. Niepalący, a głównie dzieci. Chcesz być dorosły to pal. Chcesz być cool to pal.

Ten sam mechanizm działa w przypadku seksualizacji dzieci. Lewica, przeważnie z głupoty, myśli że robi dobrze dzieciom, ale jak zwykle robi dobrze zboczeńcom i znudzonym celebrytom, którzy muszą spróbować czegoś nowego.

Przecież co może być złego w tym, że bohater YouTube o pozycji którego marzą miliony nastolatek prosi cię o coś o czym i tak wszyscy mówią, że jest fajne, a jakby co to pozostaje aborcja, która jest prawem trzynastolatki.

Ty wy wybierający karierę i oddający dzieci na wychowanie youtuberom, wy głosujący na lewackie dyrdymały, wy zaślepieni sekciarską nienawiścią uczyniliście to swoim córkom, wnuczkom, siostrom. Skoro róbta co chceta to robią. 

dzierzakm
O mnie dzierzakm

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie