19 obserwujących
201 notek
177k odsłon
  2091   0

Kardiolog który zna drogę do Nieba - dla tych którzy nie wierzą w Święta i cuda

Z Internetu
Z Internetu

Wyznania chrześcijańskiego kardiologa – on wiele wie. 

Zosia ma arytmię serca, założone stenty i lekarza-kardiologa... Nazywa się doktor Joshua Levine, albo trochę inaczej...

Jeszcze przed ostantim koronawirusowym wybuchem, Zosia miała u niego follow-up visit... Tutaj, pacjent może przyjść do lekarza ze swoim spouse, ja zawsze z Zosią do jej lekarzy chodzę, Zosia do moich też...

Doktor Levine jest Żydem, ma około 60-tki, jest duży, zwalisty i gadatliwy... W swojej klinice ma wielu pacjentów, ale lubi z nami gadać. Zosię lubi na pewno.

Doktor Levine ma znajomego lekarza o którym nam kiedyś opowiadał... Ma z nim zawodowe kontakty i towarzyskie chyba też... Ten lekarz jest chrześcijaninem – ewangelistą... Czyż to nie zadziwiające – dwaj lekarze kardiolodzy innej wiary znają się, rozmawiają i się szanują...Nazwisko tego drugiego podaje w „pełni wymiaru”, bo jest w okolicy znaną postacią...

Dr Chauncey Warren Crandall jest kardiologiem w Jupiter, FL i jest związany z wieloma szpitalami w okolicy, w tym Jupiter Medical Center, Palm Beach Gardens Medical Center, Good Samaritan Medical Center i innymi... Ukończył studia medyczne z summa cum laude na Uniwersytecie Yale i jest w praktyce lekarskiej od 34 lat.

Specjalizuje się we wrodzonych chorobach serca dorosłych, kardiologii interwencyjnej i krytycznej opiece kardiologicznej. Ma doświadczenie w chorobach zastawkowych serca, cewnikowania serca, kardiologii profilaktycznej i critical care medicine... To są informacje wyguglowane, które można znaleźdż w sieci.

Co jeszcz emożna o nim znaleźć. Proszę bardzo

Virginia Commonwealth University Health SystemFellowship, Cardiovascular Disease;  Mount Sinai School of Medicine Fellowship, Cardiovascular Disease; Yale-New Haven Hospital Residency, Internal Medicine;  Yale University School of Medicine Internship, Internal Medicine;  Yale University MD;  Harvard University School of Medicine MD; Harvard University School of Medicine, Post Doctoral Fellowship; American Board of Internal Medicine Cardiovascular Disease Member; Top Doctor Ranking - in Cardiovascular Disease Castle Connolly Repor; Top Cardiologist - in U.S. News and Report; Palm Beach Doctors Elite - Top 100 in Palm Beach Daily News List;  Director Interventional Cardiology, Good Samaritan Medical Center *

Wylewam na Doktora Crandall cały kubeł wonności, nie ulega jednak wątpliwości, że jest to „nieprzeciętny łeb”

Chauncey Crandall IV, M.D. jest Amerykaninem jedenastej generacji, urodzonym i wychowanym w Wirginii na obrzeżach Waszyngtonu D.C. W jego rodzinie było siedem pokoleń ewangelickich ministers, z których niektórzy pomogli w narodzinach wolności religijnej w amerykańskim Nowym Świecie. 

Dr. Crandall interesuje się wszystkim co Bóg ma do zaoferowania ludziom i swoim pacjentom i nie boi się głosić mocno swoją wiarę. Robi to publicznie i medialnie... Robi to z odważną pokorą, głosząc że jego wiara w Boga doprowadziła do niezliczonych cudów. Naucza i wykłada na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Jest oddany swemu Zbawicielowi, mocy Ducha Świętego i jego rodzinie.

Cytuję z Jewish Voice - „Dr. Chauncey Crandall has shared Yeshua with many dying Jewish patients, some who were miraculously revived in the presence of operating room witnesses”.. .Coś podobnego – Dr. Crandall lituje się nas Żydami, pomaga im przeżyć i stanąć na nogi... Żydowski publikator chwali go za to i dziękuje... Jakiś geszeft to jest chyba!?

Doktor Crandall napisał kilka książek, w tym właśnie „Touching Heaven”... Zamówiłem wersję Kindle.

Doktor Crandall pisze wiele.

„Jako lekarz kardiolog myślałem, że moim celem jest leczenie chorych. Wierzyłem, że mogę wybrać tylko jedną drogę - naukę lub wiarę. Długo nie mogłem zlokalizować jednego i drugiego” i ustalić ich lokalizację.”

„Po tym wszystkim, co wydarzyło się w moim życiu, nauczyłem się, że obie ścieżki są prawdziwe. Moim celem jest leczenie nie tylko chorych, ale także zagubionych. Rozeznanie dzięki mocy Ducha Świętgo – czy jest to kwestia fizyczna, duchowa niewola, choroba grzechu, czy inne problemy. Wszystko jest ważne”

„Chociaż jestem śmiertelnym lekarzem z długim doświadczeniem medycznym, zawsze kieruję tych z którymi mam kontakt do Wielkiego Lekarza, Jezusa Chrystusa”

Doktor Crandall pisze z wielkim patosem -

„Idź ze mną przez własną drogę do wiary — i zobacz te same przebłyski wieczności, które ja widziałem.”

Nawet krótkie streszczenie tej książki i wydziobanie z niej najsmakowitszych cząstek zajęłoby na Salonie zbyt wiele miejsca i czasu...

Może niektóre cytaty?

"Bądź świadkiem skrzyżowania krainy fizycznej ze sferą duchową . Mogę wam powiedzieć tak - obie dziedziny są prawdziwe, tak samo pewnie, jak prawdziy jest Bóg.”... 

„W książce Wzruszające Niebo" utkałem ponadczasowe prawdy biblijne z opowieściami o moich spotkaniach z Boskością — piszę jako lekarz, mąż, ojciec, a co najważniejsze wierzący w mojego Pana i mojego Boga.”

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo