Z Internetu
Z Internetu
Dziobaty Dziobaty
2520
BLOG

Choroba „X” na Forum Ekonomicznym 2024 w Davos – nowa pandemia czy brednie

Dziobaty Dziobaty Świat Obserwuj temat Obserwuj notkę 54
W ciągu ostatnich miesięcy pojawiały się doniesienia, że światowi przywódcy spotkają się w styczniu 2024, na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, aby przedyskutować obawy związane z jakąś mityczną chorobą, która rzekomo nie została jeszcze wynaleziona. Sesja "Przygotowanie na chorobę X" w Davos się odbyła. Można się zastanawiać czy ma służyć wywołaniu nowej atmosfery strachu przed wyborami pezydenckimi w USA.

Tegoroczne Forum Ekonomiczne w Davos jest over… upłynęło pod hasłem "odbudować zaufania co do przyszłości” na całym świecie... Organizatorzy przewidzieli około 200 sesji, w których udział brali przedstawiciele ponad 100 rządów, przywódcy głównych organizacji międzynarodowych, a także liderzy organizacji pozarządowych, eksperci i dziennikarze…

Obrady odbywały się w czasie bardzo trudnej sytuacji geopolitycznej – jszcze przed rozpoczęciem było oczywiste, że głównym celem Forum jest znalezienia sposobów zakończenia wojen Na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie… Był obecny Wołodymyr Zełenski we własnej osobie (Zelenskyy takes center stage in Davos)… prosił o „poluzowanie sznurków” w Europie i w Waszyngtonie... "może sektor prewatny coś zrobi?”…Bloomberg doniósł, że Zełenski spotkał się z dyrektorem generalnym JPMorgan Chase, Jamiem Dimonem... celny strzał… Chiny były obecne, ale Rosja po raz kolejny znalazła się poza listą gości WEF... Wiadomo że Żełenskiemu się udało… Rosja brzydka jest… Wzyscy wiedzą że na jeden dzień przyleciał z Polski prezydent Duda.

World Economical Meeting Davos 2024 - Rebuilding trust in the future… wespół w zespół… weźmy i odbudujmy!.. Cały kontekst tego spotkania, podobnie jak poprzednich, jest zanurzony w oparach przypuszczeń i podejrzeń co do ukrytego celu obrad Forum… rzecz oczywista - opinia publiczna nie o wszystkim musi wiedzieć.

"WEF to Discuss 'Disease X' in Davos"- "WEF omówi "chorobę X" w Davos"... "Republicans Press for More Transparency on COVID Origin"- "Republikanie naciskają na większą przejrzystość na wyjaśnienie przyczyn COVID"... w międzynarodowych mediach było na ten temat sporo szumu.

Nie ma róży bez ognia…światowi przywódcy spotkali się na sesji zatytułowanej:  "Preparing for Desease X" "Przygotowanie na chorobę X", co prez wielu obserwatorów jest odbierane jako przygotowanie do kolejnej pandemi… jeszcze przed rozpoczęciem Davos Summit 2024, zaczęło się przyklejanie do tej sesji etykiety kolejnejnego fabrykownia spiskowej teorii dziejów...

Kolportowana conspiracy theory na nowy temat.… jest chętnie nagłaśniane i jednocześnie dezawuowane przez wszelkiej maści media... na polecenie ich właścicieli, of course… Zaczęło się od bab z magla.. w tle sianie strachu i społecznego niepokuju... będziemy mieli jakiś COVID24... dlaczegoby nie?... z tematem COVID wszyscy są jakoś obyci... może nie będzie bardzo żle?

"Przez ostatnie kilka miesięcy pojawiały się podejrzane doniesienia, (które zostały ostatecznie potwierdzone), że światowi przywódcy spotkają się w styczniu 2024, na Światowym Forum Ekonomicznym, aby przedyskutować obawy związane z jakąś mityczną chorobą, która rzekomo nie została jeszcze wynaleziona.

Według brytyjskiego"The Independent", podczas Forum, najważniejsi światowi przywódcy i grupa wybranych polityków, spotykają się na sesji, podczas której panel prowadzony przez szefa WHO dr Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa omówi "nowatorskie wysiłki potrzebne do przygotowania systemów opieki zdrowotnej na wiele wyzwań, które nadejdą" na pandemię, bardziej śmiertelną niż COVID-19.”... W artykule "The Independent" brytyjska publikacja podejrzewa, że choroba X może spontanicznie wybuchnąć z „eteru”… jakby, sama z siebie... 

Spekulując na temat mutacji choroby X w wyniku kontaktu człowieka ze zwierzętami (w tym z nietoperzami), dr Thomas Russo, ekspert ds. chorób zakaźnych z University of Buffalo Jacobs School of Medicine and Biomedical Sciences University of Bufallo, stwierdził - "koncepcja choroby X jest jedną z lekcji, które wyciągnęliśmy z pandemii COVID19"... z całą pewnością lekarze wyciągnęli i wiedzą... czy i jak się z nią podzielą, to zupełnie inna sprawa

Podczas gdy Russo twierdzi, że historie się powtarzają i że choroba X może być wybrana ze scenariusza „mokrego rynku” (aluzja do rynku w Wuhan), inni eksperci medyczni widzą grę znacznie bardziej ponurą... Według brytyjskiego lekarza dr Johna Campbella, (Dr. John Campbell - The Truth About Coronavirus: How to Survive the COVID-19 Global Pandemic, LondonReal, marzec 2020) - naukowcy z Chin przeprowadzili eksperymenty z zakażeniem transgenicznych myszy – myszy połączonych z ludzkimi komórkami – "koronawirusem łuskowców związanym z SARS-CoV-2", co spowodowało 100% śmiertelność… Tajemnicą, długo skrywaną, było stwierdzenie że w eksperymencie w Wuhan brali udział lekarze-ekspeci z USA... powtarzam to z niewielkim skrótem .

"House Representatives Lori Trahan (D-MA-03), Michael Burgess (R-TX-26), Dan Crenshaw (R-TX-02), and Susie Lee (D-NV-03) introduced the Disease X Act of 2023, bipartisan legislation that will help ensure the United States works rapidly to prepare for and develop the necessary medical countermeasures to combat future pandemics."

„Przedstawiciele Izby - Lori Trahan (D-MA-03), Michael Burgess (R-TX-26), Dan Crenshaw (R-TX-02) i Susie Lee (D-NV-03) przedstawili ustawę Disease X Act of 2023, jako ponadpartyjną legislację, która pomoże zapewnić Stanom Zjednoczonym szybkie działania w celu przygotowania i opracowania niezbędnych medycznych środków zaradczych do walki z przyszłymi pandemiami.” Niezależnie od różnic "ideologicznych" zarówno Republikanie jak i Demokraci widzą powody współdziałania... obok ograniczania zagrożeń, stoją za tym ogromne pieniądze.

Według dr Petera McCullougha, profesora z  Texas M&A University, "choroba X została celowo opracowana w celu globalnych szczepień napędzanych przez sianie strachu"....Zaczęło się od niedawnego ujawnienia dokumentu zatytułowanego "Nienaturalne pochodzenie SARS i nowe gatunki wirusów stworzonych przez człowieka jako genetyczna broń biologiczna", napisanego przez chińskich naukowców i chińskich urzędników zdrowia publicznego w 2015 roku... dokument omawiał wykorzystanie koronawirusów SARS jako broni i opracował scenariusz III wojny światowej toczonej bronią biologiczną.

Według news.com.au dokument opisuje koronawirusa jako "nową erę broni genetycznej" i dość szczegółowo podaje w jaki sposób koronawirusy mogą być "sztucznie manipulowane w celu uzyskania pojawiającego się wirusa choroby ludzkiej, a następnie wykorzystywane jako broń i uwalniane w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziano".... Robert Potter, z australijskiego Cyber Security analizujący chiński rząd, powiedział że dokument "zdecydowanie nie jest fałszywy."

Według Petera Jenningsa, dyrektora wykonawczego Australijskiego Instytutu Polityki Strategicznej, ten nowo odkryty dokument jest jak "smoke gun” w zakamuflowanych planach ”X desease”...."Myślę, że jest to znaczące, ponieważ wyraźnie pokazuje, że chińscy naukowcy myśleli o zastosowaniu wojskowym dla różnych szczepów koronawirusa i zastanawiali się, jak można go wykorzystać" – powiedział Jennings...Dodał też  : "To zaczyna potwierdzać możliwość, że to, z czym będziemy mieli do czynienia, będie przypadkowym uwolnieniem patogenu do użytku wojskowego".

Dokument również wyjaśnia, dlaczego Chiny niechętnie współpracowały ze śledztwami w sprawie pochodzenia wirusa. Potter stwierdził, że jest mało prawdopodobne, aby wirus wydostał się z laboratorium. Według Światowej Organizacji Zdrowia COVID-19 był najprawdopodobniej pochodzenia zwierzęcego, który przeniósł się z ludzi na nietoperze

Niektóre żródla (CNBC,, CNN, NYP) przekonują zę wiadomość o zaplanowaniu nowej pandemii COVID jest nieprawdziwa.. Fakt, że Światowe Forum Ekonomiczne w 2019 roku podczas Project Event 201 przeprowadziło symulację wybuchu pandemii, nie dowodzi, że zaplanowano pandemię COVID-19. Podobnie jak ćwiczenia wojskowe (np. Defender Europe 2020) nie były oznaką bliskiego wybuchu trzeciej wojny światowej,

Tydzień temu, temat Forum w Davos i planowania ‘choroby X” został poruszony na Salon24… Artykuł zamieścił bloger @Ignacy… znalazłem go przypadkowo… Redakcji nie zainteresował i na salonowej witrynie długo nie powisiał… Redakcja, tematu raczej „nie rozpoznała”… Dzisiaj, temat ‘liznął” bloger @detoxic.

Można się sziś zastanawiać czy "Przygorowania do choroby X " w Davos mają służyć wywołaniu nowej pandemii i atmosfery strachu przed wyborami pezydenckimi w USA.

 „Jutro będzie futro”…jak powiadała moja ociemniała babka z Kutna... Czy nowa Pandemia 2024 "odbędzie się" poznamy wkrótce... najlepsza byłaby Jesień' 24... w USA wybory...

 Kolejne 54. Forum Ekonomiczne Davos 2024 upłynęło pod hasłem "odbudować zaufanie krajów świata - dziś!"…ale co będzie jutro?...może nie być wesoło…"plujmy krwią Panowie… plujmy krwią."...

A może są to tylko brednie?Dziobaty
O mnie Dziobaty

Żwawy w średnim wieku, sędziwy też. Katolicki ateista, Cutting-edge manipulator należyty. Przyjmuję w środy i czwartki, bez kolejki.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka