http://niewygodne.info.pl/artykul5/02238-Kryminalisci-glosuja-na-Komorowskiego.htm
Mam nadzieję, że się pod celą spotkają. Kiedyś.
http://niewygodne.info.pl/artykul5/02238-Kryminalisci-glosuja-na-Komorowskiego.htm
Mam nadzieję, że się pod celą spotkają. Kiedyś.
Komentarze
Pokaż komentarze (2)