jak czytam wymysły swoich przeciwników siedzących po uszy w kupie gówna razem z PO i Komorowskim. No bo ta kupa gówna rozbraja. To dobrze, czy źle?
61
BLOG
jak czytam wymysły swoich przeciwników siedzących po uszy w kupie gówna razem z PO i Komorowskim. No bo ta kupa gówna rozbraja. To dobrze, czy źle?
Komentarze
Pokaż komentarze