elig elig
443
BLOG

Proroctwo Piotra Wielguckiego

elig elig Polityka Obserwuj notkę 5

  Piotr Wielgucki zamieścił wczoraj [16.10.2022] na Twitterze {TUTAJ(link is external)} tekst:

  "Czeka nas bardzo nudny polityczny rok, to znów będzie 12 rund w kisielu pomiędzy PO i PiS. Cała reszta się w głównym meczu nie liczy, ale ani PiS, ani PO mogą nie zdobyć większości i o to jedno się wspólnie pomódlmy.

9:55 PM · 16 paź 2022·Twitter Web App".

  Odpowiedział na niego Sławomir Koszewski:

  "Może dla dziennikarzy nudny rok to coś złego, ale dla zwykłych ludzi nudne czasy to błogosławieństwo. Chińskie przekleństwo mówi: "obyś żył w ciekawych czasach". A w ostatnich latach było zdecydowanie zbyt "ciekawie".

11:46 PM · 16 paź 2022·Twitter for Android" {TUTAJ(link is external)}.

  Inni komentatorzy wspominali coś o lewicy czy Konfederacji. No cóż, zbyt "ciekawie" - jest w polityce międzynarodowej, mamy wojnę Rosji z Ukrainą, Putin grozi użyciem broni nuklearnej, a zachęca go do tego Macron {TUTAJ}. Jeśli jednak chodzi o krajową politykę to Wielgucki ma rację. Obserwujemy ciągle przepychanki tych samych polityków, czasem wymieniony zostanie jakiś minister. Nudy!!! Równie jałowe są spory Polski z UE. Unia nie chce płacić, bo liczy na upadek rządu PiS. To dobry argument za tym, by właśnie na PiS głosować w najbliższych wyborach, zwłaszcza iż PO demonstruje swą impotencję, snując "mokre sny" o zemście na "pisowcach". Do rządzenia to oni się nie nadają.

  Wielgucki modli się o to, by żadne ze stronnictw nie uzyskało przewagi i by powstał słaby rząd niezdolny do działania. Na szczęście, Wielgucki deklarował się wielokrotnie jako ateista, więc jego modlitwy mocy sprawczej raczej nie mają. Ja uważam, ze w obecnej sytuacji politycznej najbardziej pożądana byłaby zdecydowana wygrana PiS.

elig
O mnie elig

stara, tłusta, goła i wesoła (http://naszeblogi.pl/blog/196) (http://niepoprawni.pl/blog/6206)

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka