Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
2001 notek
455k odsłon
1050 odsłon

W kwestii paczkomatów pocztowych

Wykop Skomentuj50Ostatnio mieliśmy na S24 notkę o Poczcie Polskiej. Poczta chce się podczepić pod większą kasę z budżetu, więc trochę jej się oberwało od komentatorów.

Ale jest problem finansowania tej instytucji, która jednak powinna być dobrze zorganizowana, by pozostać w rękach polskich.

Widzę dobre działania Poczty w kierunku obsługi dostaw paczek via paczkomaty i chciałbym to wyraźnie pochwalić.
https://finanse.wp.pl/poczta-polska-rzuci-wyzwanie-inpostowi-postawi-automaty-pocztowe-w-blokach-6447891591116929a
Jeżeli Poczta organizacyjnie nie zatrzyma się na jakimś ideologicznym pomyśle, tylko będzie sukcesywnie ulepszała usługi, dostosowując je do potrzeb klientów i praktycznych warunków w terenie, to może osiągnąć sukces, bo zapotrzebowanie na paczkomaty jest i rośnie.

A konkurencja nie śpi i mamy już delikatne wejście Chińczyków z AliExpress. I widzimy ciekawą ofertę wygodną i finansowo: przy zamówienia o wartości powyżej 5 dol. wysyłka będzie darmowa.https://www.spidersweb.pl/2019/11/aliexpress-paczkomaty-inpost-alibaba.html

Bardzo dobrze, uważam, że nic lepiej nie wpływa na jakość usług i koszty, jak zdrowa konkurencja. Ale aby była dobra konkurencja, to musi być zapewnione dobre prawo w państwie.
A czy mamy zapewnione dobre prawo w Polsce? -Zobaczymy po owocach.Wykop Skomentuj50
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka