Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
25 obserwujących
1838 notek
423k odsłony
48 odsłon

Inwestowanie - to nie trading !

Wykop Skomentuj4

Zwracam uwagę na tę różnicę, bo pod notkami o inwestowaniu komentatorzy nadają o tradingu i spierają się, mówiąc o czymś innym niż ja mówiłem.

Wiedza, doświadczenie, opanowanie emocji - takie cechy trzeba osiągnąć w inwestowaniu i tradingu. Bez tego grozi ci niebezpieczeństwo. Inwestowanie jest 'long-term (kilka lat'). Trading jest bardziej krótkoterminowy (dziennie, tygodniowo, miesięcznie). To takie proste rozróżnienie, do pamiętania.

Dywersyfikacja środków jest ważna. Na trading dałbym 5% środków reszta na inwestowanie, ale każdy to robi po swojemu i to jest piękne (Kaczyński nie powinien tu wkładać nosa).

https://www.intothecryptocharts.com/

Jeżeli dzieją się zmiany, których nie kontrolujemy, to lepiej mieć o tym wiedzę i używać jej, jak żeglarz wiatru.


Chłopaki trochę tu naganiają, ale w swych informacjach zwykle dają dobrą wartość i opłaca się ich słuchać.Jest ostatnio modna taka fraza od DavinciJ15:

Don't hate it, don't date it, just trade it.

To się może nam przydać nawet w polityce.Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale