Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
25 obserwujących
1856 notek
426k odsłon
102 odsłony

Znakomity serial -Westworld S03

Wykop Skomentuj

Wielu przypomni sobie taki stary film: "Świat dzikiego zachodu"  (czy jakoś tak) - a potem dwa sezony serialu, opartego na owych motywach.

A teraz?
Wow,  już myślałem, że w powszechnym zalewie badziewia filmowego s-f, mało co mnie  usatysfakcjonuje. A tu proszę Westworld, trzeci sezon, pierwszy odcinek - i taka petarda.
Użyto tam realnie dostępnych, ale jeszcze nie wdrożonych koncepcji i gadgetów: technologicznych, AI, organizacyjnych, społecznych, estetycznych i co tam jeszcze. A wszystko to są projekty już wdrażane (jak mi podpowiada moja wiedza) i film ten jest symulacją ich użycia. To jak jakaś pieprzona gra symulacyjna, ze znakomitą fabułą, do której napakowano nowinek i możesz je odnajdywać i łączyć w koncepcje. I raz to obejrzeć to mało.
To jest film dla smakoszy s-f, techno-dzikusy niczego nie zauważą, dla nich to będzie kolejny łomot sensacyjny. Dla takich techno-gadgeciarzy jak ja, to istna wyżerka.

TytuŁ: Westworld
[Sezon 3] [Epizodów: 10] [Serial TV/2020]
Produkcja: USA
Twórca: Jonathan Nolan

Dorzucam torrenta via Session, do poboru w ciągu 7 dni, z mojego Session.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura