Fabryka Prostych Rozwiązań
Te przekazy nie są dla każdego, więc jeśli totalnie ci nie pasują, to nie katuj się nimi, idź w inne miejsce. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
32 obserwujących
2892 notki
590k odsłon
  338   2

Język ukraiński językiem urzędowym w Polsce ?


No i wypuścili balony próbne:


Na taką okazję miałbym kilka pytań do władzuni:

  1. Gdyby w Polsce ukraiński zrobili dodatkowym językiem urzędowym, to czy na Ukrainie polski byłby też dodatkowym językiem urzędowym?
  2. Czy polscy posłowie na Sejm - myślą ? I czy czytają głosowane ustawy ?
  3. Jak zachowają się Ukraińcy siedzący w polskich czołgach w Polsce?  Załóżmy taki scenariusz: rozanielony Duda zaprasza Ukraińców do polskiego wojska (jakoś to załatwia); ci Ukraińcy jadący w naszych Abramsach kierują ich lufy na nasze miasta. Nie możliwe? - To patrzcie: Zeleński jest finansowany przez oligarchę i wspierany przez Amerykę; Ameryka nagle zmienia front, a ów oligarcha dogaduje się z Putinem (lub jego następcą). Co robi aktor Zeleński i co robi Duda (dofinansowany przez oligarchę ukraińskiego)?
  4. Co warte jest polskie obywatelstwo? I kto będzie umierał za zdrajców u władzy?
  5. Czy  jeszcze jest w Polsce jakaś realna siła, myśląca o polskim państwie i dobrobycie obywateli Polski? - A może już tylko są ostatnie łajzy i zdrajcy, mający w dupie nasz kraj, którym pasuje ukrainizacja Polski?
Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale