Fabryka Prostych Rozwiązań
Te przekazy nie są dla każdego, więc jeśli totalnie ci nie pasują, to nie katuj się nimi, idź w inne miejsce. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
31 obserwujących
2974 notki
599k odsłon
  128   4

Dość dyskryminacji Polaków w Polsce


Nadgorliwi politycy (a może skorumpowani przez jakichś oligarchów) doprowadzili do dyskryminacji Polaków w Polsce. Kim są ci politycy we władzach polskich? - Oni chyba nie są Polakami. Musimy się naprawdę dobrze zastanowić, jakie partie rządzą w naszym kraju i czy nadal powinny rządzić. Oni już pokazali co potrafią zrobić, czas na wymianę na nowych polityków, nieuwikłanych w jakieś ciemne machlojki, poza społeczną kontrolą.
A może już czas zakończyć tę wojnę na Ukrainie.  Ustanowić wschodnie granice Ukrainy, tak jak dzisiaj zajmują te tereny walczące strony.

W wymiarze społecznym trzeba postępować pragmatycznie, a nie ideologicznie - podążając za chorymi umysłami. Niech Ukraińcy (którzy chcą mieć przywileje nad Polakami) wracają do siebie i tam się rządzą po swojemu, bo nam Polakom ich rządy nie pasują. I lepiej to zrobić po dobroci ! - Rząd Kaczyńskiego/Morawieckiego już wystarczająco skonfliktował ludzi w Polsce.

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale