kungalu kungalu
79
BLOG

Krytyka militarnej polityki PiS

kungalu kungalu Polityka Obserwuj notkę 13


Dlaczego nie spojrzeć krytycznie na aktualną militaryzację kraju? Chcecie łykać tylko propagandę partii rządzącej? Każdy krytyk zostaje z automatu nazwany 'ruskim trollem', ale tak naprawdę od strony czynów, to partia PiS, najpełniej realizuje interesy Moskwy i wprowadza nam 'ruski mir', a jej słowne ataki na Rosję, to tylko maskirowka.

I nie mówcie mi, że jak przytaczam cytaty, to się z nimi zgadzam - jedno drugiego nie implikuje całkowicie (częściowo się zgadzam, częściowo nie - ale moja osoba tu nie ma znaczenia, 'ad rem' się liczy).
Wygląda na to, że pisowscy decydenci wpadli w jakiś amok zakupowy militariów, bezrozumnie i nieodpowiedzialnie. Zwyczajnie, ilości sprzętów podawane medialnie są nieuzasadnione, a nawet bym powiedział  - to jest dywersja gospodarcza kraju. Partia zazbroi nas na śmierć.

Taka ilość czołgów i innych efektorów, nie będzie wykorzystana prawidłowo, bo zabraknie nam wyszkolonych załóg, w trakcie ewentualnych działań wojennych. Kaczyński nie umie liczyć - to debil albo ruski szpion.

Gdyby państwo typu Niemcy chciało nas zaatakować, to nie muszą produkować więcej czołgów i haubic niż mają - bo to są już schyłkowe konstrukcje. Można zbudować drony, wynoszące w górę kontenery z rakietami ppanc i innymi, a działając w sieci - to zniszczy całe to blacharstwo przeciwnika, próbujące atakować. Każdy kto ma pojęcie o balistyce wie, że gro ciężaru rakiet typu HIMARS jest przeznaczone na wyniesienie ich na odpowiednią wysokość - zamiast tego odpowiednie drony mogą je wynieść, przy mniejszym ciężarze i bardziej dyspozycyjnie utrzymywać w pogotowiu. A tymczasem geniusz Polin zakupił nam ilości blacharstwa, przewyższające każde mocarstwo, zadłużając nas, dzieci, wnuki... - taki to hiper-patriota (z ruskiego mira -wzięty).

To są główne wektory tego przekrętu, w imię zachowania PiS u władzy, ale będzie tak, że i mocy militarnej nie uświadczymy i PiS władzy nie utrzyma.


kungalu
O mnie kungalu

Fabryka Prostych Rozwiązań                                                                   ₿max                                                https://bez-s24.blogspot.com/                  

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka