eryk wiking eryk wiking
530
BLOG

Nie ma mowy o pokoju w Polsce.Towarzycho.

eryk wiking eryk wiking Polityka Obserwuj notkę 18

 

Wszyscy liczacy na ogolnonarodową refleksje na okoliczność tragicznych wydarzen 2010 roku...Zapomnijcie.

O żadnym pojednamiu nie ma mowy i nie będzie jeszcze długi czas.

  Dziennikarze, bloggerzy i wszyscy ,którzy zajmujecie się analizowaniem polskiej rzeczywisctosci , wywracaniem jej na nice w kontekscie ostatniej zimnej wojny domowej –odpuście...Wasz wysiłek intelektualny jest bezuzyteczny ...Kończcie z elaboratami,  interpretacjami, egzegezami słow przywodcow partyjnych i ich zagonczykow. Miedzy bajki włozcie marzenia o wygasnieciu wojny polsko-polskiej.

 Czas powiedziec głosno to o czym wszyscy wiedzą... To , co wszyscy widzą od dawna , choć wielu  jeszcze  probuje   zakrzyczec własne mysli ...Probuje uderzac  w tony politycznej poprawnosci , szukając bardziej pomyslnych , kompromisowych  scenariuszy... Nic z tego...Daremny trud Panie i Panowie ...

Pokoj w Polsce jest niemozliwy...!

 Dlaczego?

.

...kto o zdrowych zmysłach jeszcze  wierzy (naprawde a nie dla potrzeb naukowych rozwazan) , ze J. Kaczynski jest w stanie normalnie rozmawiac z obecnie urzedującym prezydentem czy premierem? No...kto ? ... Naiwnych zachęcam do obejrzenia powtorki relacji z dzisiejszego pogrzebu śp Marka Rosiaka w Łodzi...

Prezes PiS i przywodca opozycji w jednej osobie, nie był w stanie nawet przywitać prostym słowem bedacego na pogrzebie prezydenta RP.

Nie wnikam przy tym w jego motywacje...po prostu fakt ,ze na oczach całej Polski szef opozycji  wystawia Prezydenta Polski na tego rodzaju despekt jest ostatecznym dowodem ,ze o jakimkolwiek porozumieniu, ba...jakielkowiek rozmowie miedzy głownymi pretendentami do władzy mowy być nie może... Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwosci...? ..Ja nie.

 

Co zatem nas czeka? Ano kolejne lata nawalanki i przeciągania liny , gdyz jak widać żadna ze stron nie zamierza odpuscic a bezrefleksyjnych gotowych do kazdego swinstwa  klakierow tak jednym jak i drugim nie brakuje.

 

I wychowujmy prosze mądrze dzieci , może one kiedyś zreformują ten kraj, bo na to „towarzycho” z jej pokręconymi pseudoelitami nie ma co liczyć... Najwyraźniej swietnie się „towarzycho” czuje w swiecie rozdartym miedzy Moniką Olejnik z jednej a red. Sakiewiczem z drugiej strony . I choć ich nie rozgrzeszam to w jakiś sposób ich rozumiem... wszak te ich waleczne i ządne krwi charaktery , wykuwały się  w ciemnym okresie PRL-u , który spowodował był  w ich umysłach i duszach nieodwracalne zmiany...

Zycze szczęscia , gdyz tylko na to w chwili obecnej ,my Polacy możemy liczyć.

Eryk Wiking.

 

eryk wiking
O mnie eryk wiking

Ten blog bierze udział w konkursie na blog 1000-lecia.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (18)

Inne tematy w dziale Polityka