eryk wiking eryk wiking
653
BLOG

Pod domem Jaruzela było spoko.

eryk wiking eryk wiking Polityka Obserwuj notkę 37

Pod domem Jaruzela  byłem po raz pierwszy...A wybrałem sie tam  wcale nie w protescie  "efery  erbeenowej".

Ten kontekst mialem wczoraj gdzieś.

Po prostu  chciałem zobaczyć jak tam jest  i potkwić pod Jaruzela domem , bo zaczyna sie ostatnio za bardzo panoszyć.Zamiast siedziec w chacie i rozmyslać nad swoim  pokićkanym zyciorysem  łazi po telewizjach i udaje zbawce narodu.

To co sie dzieje wokoł generalissimusa budzi niesmak.

Czekam az jakaś Ewa Drzyzga czy inna gwiazda telewizji zaprosi go do swojego  programu i razem z widownią wspolnie bedą chlipać ,  wschłuchująć sie w ckliwą gawędę targanego rozterkami generała. A fuj...

"Urzekła mnei twoja historia" generale ale siedz juz w domu i nie pokazuj sie nam na oczy. Zamiast teleranka musiałem Cie cholera ogladać...wystarczy...

Jedno "ale" jednak mam...

W pewnej chwili zebrani zaczeli spiewac Boze coś Polske...Lubie te pieśn ale kiedy tłum zaintonował słowa "Ojczyzne wolna racz na wrocic Panie...", pomyslałem sobie ,ze na mnie juz powoli nadchodzi czas...no i ...zawinałem na piecie i poszedłem ...skąd  żem przyszedł.

eryk wiking
O mnie eryk wiking

Ten blog bierze udział w konkursie na blog 1000-lecia.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (37)

Inne tematy w dziale Polityka