Bo ,ze forsuje wyłacznie tę wersje , to chyba dla kazdego zdrowo myslacego człeka nie ulega wątpliwości...?
Pytanie...
Czy to jest wyjscie naprzeciw i zaspokojenie potrzeb swojego czytelnika , ktory w lwiej czesci składa sie z osob o orientacji "zamachowej"?
Czy moze redakcja Gazety Polskiej z jej szefostwem tak jaj jej czytelnicy nie widzi innej mozliwosci katastrofy lotniczej na terenie Rosji jak tylko zbrodnia...
A moze red. Sakiewicz i jego podopieczni , biorą czynny udział w kreowaniu polityki proponowanej przez J..Kaczynskiego i są jednym z elementow scalania elektoratu a wersja zamachowa służy glownie jego mobilizacji..?
A moze wreszcie jest tak , ze wywoływanie takich nastrojow srodowisku gazety się po prostu opłaca ?
Pozostaje jeszcze mozliwość , ze ich motywacją jest kazdy z wymienionych prze ze mnie czynników po trosze ...?
Tyle pytań sie rodzi jak sie to wszystko obserwuje od jakiegoś czasu...



Komentarze
Pokaż komentarze (36)