eska eska
2667
BLOG

Pan Soros a sprawa polska

eska eska Polityka Obserwuj notkę 55

Głosowali przeciwko poprzedniemu rządowi, ale nie było żadnej lojalnej opozycji, była tylko nielojalna opozycja, więc wynieśli nielojalną, antyeuropejską partię do władzy. Ale polskie społeczeństwo jest oddane idei Europy i zaniepokojone Rosją, więc stawia teraz poważny opór i mam nadzieję, że odniesie sukces [...].
Putin chce, by Europa się rozpadła. Dlatego intensyfikuje bombardowania w Syrii, co powoduje, że coraz więcej Syryjczyków ucieka na stary kontynent. Putinowi nie zależy na pokoju w Syrii. Wręcz przeciwnie. Dlatego wspólna polityka azylowa 
musi powstać. Jest kluczem do rozwiązania tego problemu. Lobbujemy obecnie w całej Europie za takim rozwiązaniem.

Tyle pan Soros w wywiadzie udzielonym w Davos dla serwisu „Bloomberg”.


No i właściwie wszystko zostało powiedziane.
Wczorajsza opozycja, dzisiaj partia władzy, czyli PiS,  jest nielojalna – pytanie, wobec kogo? Odpowiedź jest bardzo prosta -  wobec światowej elity NWO, całej tej bandy nie znających umiaru staruchów (podobno Rockefeller ma już  wszczepione szóste serce z kolei). Ta banda postanowiła stworzyć nowy światowy porządek, a Unia Europejska miała być sztandarowym projektem tego grona. Niestety, rzecz wymknęła się spod kontroli, kiedy to Niemcy zawarły sojusz z Rosją i postanowiły podzielić się Europą i stworzyć nową Rzeszę. W takiej sytuacji rzeba było za wszelką cenę zawrócić panią Merkel  z niewłaściwej drogi. Makrela okazała się lojalna,  pogwałciwszy bez skrupułów prawo UE, zaprosiła ofiary wojny i dlatego nagle ruszyła fala emigrantów.
Następnym przewidywanym etapem są coraz większe rozruchy wewnętrzne na tle rasowym i religijnym, a kiedy krew już się poleje ostro, Komisja Europejska przejmie inicjatywę i zarządzi stan wyjątkowy w całej UE, odpowiednie porozumienia traktatowe już są – o współpracy i wzajemnej pomocy służb i policji. Potem oczywiście będzie trochę przykrych zdarzeń i ofiar, a zakończy się wszystko wprowadzeniem jednolitego państwa UE, z prawem opartym na lewacko-liberalnej ideologii.
Niestety - żeby się udało, trzeba tych emigrantów rozprowadzić wszędzie, a zamieszki i bunty muszą wybuchnąć  we wszystkich krajach, inaczej cały plan bierze w łeb!
I tu nagle okazuje się, że te podłe byłe demoludy wzięły i się zbuntowały, no horror! Był wrzask w sprawie Węgier, ale nie było większego problemu, póki Polska nie stanęła okoniem. Pojawiło się straszne słowo Międzymorze, a w tle rzeczpospolita, czyli republika – państwo prawa, a nie państwo prawne.
Cóż, panie Soros, wychodzi na to, że zaliczyłeś pan ćwierć wieku ładowania kasy w błoto. Zainwestowałeś pan w polską żydokomunę i prawie się udało – ale „prawie” robi różnicę. Wrzeszcząca starucha Holland ani jej koledzy z Alei Róż i Hufca Walterowskiego niewiele mogą, wychowanek partii matki, niejaki Petru, też.
Panie Soros, ma pan 86 lat, stoi pan nad grobem jak większość pańskich towarzyszy, twórców idei NWO. Możecie sobie wymieniać te nerki, serca, wątroby i co tam jeszcze, mózgu wymienić się nie da – jeszcze parę lat temu nie zdradzałbyś pan swoich planów tak głupio. Uruchomiliście proces, który nie wiadomo czym się skończy i jak szeroko rozleje się kolejna wojna – ale my tym razem postoimy sobie z boku. Cała polityka tego wstrętnego, nielojalnego PiS do tego zmierza – zbudować blok państw, które nie dadzą się wciągnąć w szaleństwo staruchów z NWO i skutki klęski światowego systemu banksterskiego. I choć mamy strasznie mało czasu, to damy radę, bo karty już odkryte i wiemy, co nam grozi.

 

 

http://wpolityce.pl/polityka/279844-w-co-gra-ten-czlowiek-george-soros-o-rzadzie-pis-polacy-wyniesli-nielojalna-antyeuropejska-partie-do-wladzy-nielojalna-wobec-kogo-zobacz-wideo

 

eska
O mnie eska

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka