289 obserwujących
1723 notki
13645k odsłon
  2143   0

Zakazu aborcji eugenicznych nie będzie

Zakazu aborcji eugenicznych nie będzie. Ani w tym roku, ani w następnych – zapomnijcie. Co prawda PAD po raz kolejny próbował uratować PiS przed kompromitacją, ale niestety potem przylazł do sejmu „najlepszy premier wśród bankierów” i palnął jak łysy o beton tekstem o podniesieniu podatków.

Oczywiście nikt normalnie myślący nie ma wątpliwości co do rzeczywistych celów protestu rodziców osób niepełnosprawnych, zorganizowanego wszak przez panią posłankę dwojga nazwisk z Nowoczesnej. Tak naprawdę chodziło o prowokację mającą ostatecznie  zablokować ustawę zakazującą aborcji eugenicznych pod hasłem, że „najpierw każą rodzić, a potem każą głodować”.
Duda wyłapał to błyskawicznie i próbował wyciszyć, niestety potem przylazł Morawiecki i palnął o tych podatkach od bogatych.

Teraz już możemy sobie spokojnie wyobrazić hasła feministek – o nagrodach dla rządu, o wynagrodzeniach w spółkach, o pazerności Kościoła itp., pełen wachlarz. Kaczyński nie zaryzykuje tego przed wyborami, a cykl wyborczy kończy się dopiero w roku 2020. Czyli pozamiatane.

I tylko się zastanawiam, czy to kolejna obsuwa niedoświadczonego polityka MM, czy przypadkiem jednak nie celowe działanie – bo ciut za dużo tych „obsuw” ostatnio. Np nasz parlament bieguskiem uchwalił zmiany w ustawach o sądownictwie, a pan Timmermans na to oczywiście powiedział – za mało, co dla wszystkich normalnie myślących było do przewidzenia. Czyli, niestety - Houston, mamy problem! – bowiem słynny tekst JK o krętych ścieżkach i zaufaniu zaczyna, delikatnie mówiąc, wkurzać.

Osobiście nie mam zaufania do żadnego polityka, bowiem nie wybierałam aniołów, tylko ludzi do konkretnej pracy. I w związku z powyższym jako wyborca PiS poproszę o poważne wyjaśnienia, a nie ściemy dla frajerów.

 

 

 

----------------------------------------------------------------

Mój nowy album- W dolinie Żylicy. 
Ze studiów nad architekturą drewnianą Beskidu Śląskiego
Księgarnie >

1. https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/w-dolinie-zylicy-ze-studiow-nad-architektura-drewniana-beskidu-slaskiego/
2. https://rewasz.pl/w-dolinie-zylicy.html
3. W cenie hurtowej (min. 10 egzemplarzy)> http://www.epigraf.com.pl/kontakt

Jakby ktoś chciał, to są jeszcze ostatnie egzemplarze moich "Kapliczek" (bardzo przecenione, okazja!), adres jak w pkt.3, można zamawiać indywidualnie.

 

Lubię to! Skomentuj108 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo