49 obserwujących
301 notek
393k odsłony
  3232   0

Mikołaj Kopernik i polska ciemnota…

Internet
Internet


Religia zabija, promuje ciemnotę, budzi strach i poczucie winy.
500 lat temu kanonik Mikołaj Kopernik sprzeciwił się oficjalnej doktrynie kościelnej i ogłosił, że ziemia jest okrągła i krąży wokół słońca.
Od tego czasu za obronę starej myśli kościelni inkwizytorzy wymordowali kolejne miliony ludzi.
Dzisiaj czytam, że większość badanych polskich parafian dalej wierzy w płaską ziemię.

Tymczasem w PiS-szkołach dalej króluje religia dogmatów, której podporządkowana jest cała nauka. Mało tego. Za sprawą nominatów PiS-władzy, Ordo Iuris i pedofili w sutannach, będzie więcej religii i masowego wstecznictwa narodowego.
Ile milionów ludzi musi jeszcze zginąć, aby ludzie zaczęli żyć swoim życiem i zdobyczami nauki. Kiedy zrozumieją, że ciągle nowelizowane święte bajeczki rodem sprzed dwóch tysięcy lat, są jedynie źródłem ich niewoli i podporządkowania przez całe życie od urodzenia do pochówku. Nawet pogarda dla prawdy, masowe gwałty na dzieciach, skrajne nieodpowiedzialne zaangażowanie polityczne i niewola intelektualna płynąca z kościoła nie pozwala Polakom żyć w zgodzie z wiedzą.

Tak bardzo cwaniacy opanowali polskie umysły, że boją się oni samotności bez wiary w biskupie krętactwa.
Ciemnota tłumu jest jednak podstawowym źródłem reżimowej, absolutnej władzy.

Dlatego odkrycie Mikołaja Kopernika dalej zostanie tylko wzmianką w literaturze PiS-szkoły, a ludzie dalej będą mordować się wzajemnie, walcząc o świętość dogmatów „wiary żydowskich praojców".
Religia zabija, promuje ciemnotę, budzi strach i poczucie winy, ale każdy powinien mieć prawo do korzystania z konstytucyjnego prawa do wolności religijnej. Nie wolno jednak czynić z niej prawa i narzucać innym.


Adam Mazguła

Pułkownik dypl. rezerwy, mgr, inż. były dowódca JW, kierował odbudową Babilonu w Iraku.

Lubię to! Skomentuj84 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie