Internet
Internet
Eternity Eternity
394
BLOG

Andrzej Seweryn zaprasza na Marsz 4 Czerwca

Eternity Eternity Polityka Obserwuj notkę 32

Andrzej Seweryn zaprasza na Marsz 4 Czerwca „Spotkajmy się 4 Czerwca w Warszawie. Pokażmy Naszą siłę, solidarność, Naszą jedność. Musimy zrobić, co by od Nas zależało, zważywszy, że dzieje się tak dużo, co nie zależy od nikogo. Zróbmy coś, co by od Nas zależało. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego.”

Dziękuję Andrzeju za Twój patriotyzm, za zaufanie i przyjaźń.

Kaczyński miał dwóje i wyrzucili go z liceum? Seweryn: Byliśmy razem w szkole. O tym, że Jarosław Kaczyński słabo radził sobie w szkole wiadomo od jakiegoś czasu, teraz do sprawy odnosi się Andrzej Seweryn. Obaj byli uczniami tego samego liceum Lelewela.

Cyt: Jeden z sekretów prezesa PiS wyszedł na jaw po publikacji jego książki "Polska naszych marzeń" – Kaczyński przyznał się w niej do tego, że musiał powtarzać klasę. Okazuje się przy tym, że Jarosław Kaczyński, miał dwóje aż z trzech przedmiotów: przysposobienia wojskowego, polskiego i angielskiego.

O tym, ze Kaczyński był miernota wspomina wiele ludzi. Co ciekawe, większość zwolenników PiS wcale nie ma mu tego za złe, samemu będąc bez najmniejszego wykształcenia. Przecież to ci ludzie zapewniło mu zwycięstwo w wyborach.

Niebezpieczny, szalony człowiek. Kiedy Brzeziński wycofał się z życia politycznego mógł sobie pozwolić powiedzieć kilka slow prawdy.

Kim są ludzie, którzy go popierają, kiedy już znamy większość prawdy o tym człowieku?

Zbigniew Brzeziński o Kaczyńskim

https://youtu.be/YkrGGKLtuBM


Czy ktoś z Was w to uwierzy??

Cyt: Jeśli wygramy wybory, wolne media będą miały gorzej - przekazał w niedzielę prezes PiS Jarosław Kaczyński na partyjnej konwencji w Warszawie. Komunikat utonął wśród obietnic 800 plus, darmowych leków i autostrad.

https://wyborcza.pl/7,75398,29760543,to-wam-moglo-umknac-kaczynski-oprocz-800-plus-obiecal-koniec.html

Nawet wczoraj dowiedziałem się sie, ze Kaczyńskiemu zawdzięczamy konieczność zwrotu pieniężnego dla Żydów.

Polska już spłaca roszczenia. Rozmowa Stanisław Michalkiewicz-Krzysztof Baliński #447

https://youtu.be/bVutlK7SjbU

Ksiądz Stanisław Walczak po ostatnich słowach Jarosława Kaczyńskiego, postanowił się z nim rozprawić w mocnym tekście opublikowanym w portalu thefad.pl.

 Nie zniżę się tutaj do poziomu owego mówcy, który zasłynął z „narodowo-katolickiego”, „polsko- kościelnego” języka: „nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich pamięcią mojego świętej pamięci brata”. A jednak wytarł sobie buzię Kościołem. I to w Pułtusku! - napisał ks. Walczak.

Są tacy ludzie, prości, niewykształceni, że nawet dowody podane im pod nos, nie zmienią ich zapatrywań, nawet obłudnej wiary…

https://twitter.com/i/web/status/1663137543381041155

https://www.facebook.com/Golaszewski.Lodz/posts/pfbid0qsEi9oLjxr4nt5Xr2v7buzsu3dbAJ42H6VtZsd4HUDm55VZtSTuteYTutqTz8qVl


Zobacz galerię zdjęć:

Internet
Internet Internet Internet Tweet FB Włodzimierz Stelmaszczyk
Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka