Blog
Moja Polska
eumenes
eumenes Kim jestem? Hellenem wśród M
48 obserwujących 500 notek 419214 odsłon
eumenes, 14 listopada 2017 r.

Biali murzyni Europy

2150 161 0 A A A

Kiedy w 1802 roku Napoleon wysyłał Polaków do tłumienia powstania niewolników na Haiti nie zaprzątał sobie zapewne głowy tym czym właściwie jest ta cała "polskość". A to błąd. Wkrótce okazało się że Polacy nie mają zamiaru walczyć za białych supremacjonistów z Paryża, przeciwnie! Nie tylko masowo dezerterowali ale przyłączali się do zbuntowanych murzynów aby ich wesprzeć w walce o odzyskanie wolności.

Blisko połowa tych co przeżyli pozostała na Haiti. Miejscowi byli im na tyle wdzięczni, że Polacy zostali wpisani do haitańskiej konstytucji jako wyjątek od rasistowskich praw uderzających w białych mieszkańców i osadników. Pożenili się z murzynkami i do dziś ich potomkowie zamieszkują region miasteczka Cazale, którego nazwa wywodzi się od nazwiska "Zalewski"...

Krew się we mnie burzy za każdym razem kiedy słyszę tu, w tym kraju o "obrońcach białej rasy". Te gnoje to nawet nie jest to niemieckie ścierwo które zabijał mój dziadek a do którego odwołują się symboliką i celebrą. To jakieś popkulturowe popłuczyny które się komuś do buta przykleiły gdzieś na amerykańskiej prowincji a odpadły u nas i zaczęły rosnąć... przedwojenny ONR/RNR to była kopia pruskiej zarazy, która parę lat później zalała i zniszczyła całą Europę. Tamtych potrafię jakoś zrozumieć a wielu zrehabilitowało się w czasie wojny. Żeby dzisiaj w Polsce wykrzykiwać takie hasła trzeba być nie tylko gnojem, który polskiej kultury nie rozumie i nie ceni - ale przede wszystkim idiotą.

W kraju którego żołnierze przelewali krew w obronie m.in. Turków czy Murzynów, w którym nazwa najsłynniejszej jednostki wojskowej pochodzi od nazwiska tatarskiego żołnierza, a najwybitniejszy poeta przyznawał się do częściowo żydowskiego pochodzenia - to nie powinno być akceptowalne. Wspaniale opowiedział o tym wczoraj Prezydent. O dziwo wsparł go Jarosław Kaczyński. Byłoby cudownie gdyby kolejny marsz Niepodległości został zorganizowany przez PiS pod auspicjami Prezydenta a zwykli Warszawiacy nie musieli słuchać że maszerowali "w tłumie nazistów" tylko dlatego, że obecnym organizatorom po drodze z antypolskim motłochem. Tym bardziej że kto bywa na MN te wie że Jarosław Kaczyński ma rację - te gnoje to margines, maksimum kilkaset osób w kilkudziesięciotysięcznym tłumie. A gdyby odliczyć tych, których interesuje głównie zadyma to liczba jeszcze by pewnie zmalała.

Zróbmy z tym coś bo zwyczajnie nie wypada.e.

http://radunin.hostit.pl/joomla/images/stories/murzyn.jpg

Opublikowano: 14.11.2017 21:11. Ostatnia aktualizacja: 14.11.2017 21:49.
Autor: eumenes
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"I've always been a supporter of the polish cause, even when my feelings was based on my instinct (...) My instinctive sympathy for Poland was born under the influence of the constant accusation tossed toward her; - And I can say - I established my opinions about Poland by listening her enemies. Namely, I came to infallible conclusion, that the Poland's enemies are almost always the enemies of generosity and bravery. Whenever it happened to me to meet a person that cultivates usury and the kult of terror, bugged down in the swamp of materialistic politik, I discovered in this miserable individual - a passionte hatred toward Poland. I learned to evaluate the quality of Poland on the foundations of this hatred - and this method proved to be fully reliable." Gilbert Keith Chesterton (1874 - 1936) Służcie swoim obyczajom, zostawcie mi moje. [Petrarka]
To nie ważne, czy Ojczyzna mi się podoba, czy nie. Z duszy jej sobie nie wyrwę.

(Jan Nowak-Jeziorański)


Dlatego nie ma w nas Arturze
Poezji co powinna być
Co się jak wino pnie po murze
Roślina, która pragnie żyć
A może tylko nie umiemy
Zapłacić takiej wielkiej ceny?

Zgoniona moja muza trwożna
Rimbaud - Aniele Stróżu mój
A nasza prawda tak ostrożna
Za dobrze wiemy ile można
Więc nas przedrzeźnia byle gnój
Więc nas przedrzeźnia byle gnój

(jonasz)

Wiem na pewno, że ze sobą zostaniemy
Chociaż życie nam układa się nieprosto
Nie możemy rozstać się trzasnąwszy drzwiami
Moja miła, moja droga
Moja Polsko (jonasz)


Nożyce pokaleczą skórę,
Kolana ścisną tępy łeb.
Przestań potykać się z tym murem,
Nie widzisz, że na dobre skrzepł?

(jacek)


Służba publiczna wg PiS:

"Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa. PiS musi tam rządzić. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku. Ci ludzie muszą w satysfakcjonujący sposób przejąć władzę w części sektora podlegającej rządowi".

(Jacek Kurski na Zjeździe Wyborczym PiS, 4 marca 2007 w Gdańsku)Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Reforma która zakłada podporządkowanie sądów prokuraturze nie ma prawa przynieść dobrych...
  • Co za pogoda, szczęściarze! :-)
  • Ile to się trzeba napocić aby uzasadnić kontrolę władzy wykonawczej nad sędziami :D A...

Tematy w dziale Polityka