0 obserwujących
89 notek
81k odsłon
  367   0

Eli Barbur - Żyd okropny

Eli Barbur jest Żydem okropnym, ponieważ ośmiela się krytykować antysemityzm, który po prostu nie istnieje. Nigdy nie istniał więc nie może istnieć i teraz. Teza o antysemityzmie na świecie i w społeczeństwie polskim jest oczywiscie forsowana przez innych okropnych Żydów, którzy podobnie jak Barbur chcą zniewolić naszą cywilizację a szczególnie Polskę

Oczywiście więc zbulwersować musiał tekst Barbura o kocopałach Kłopotowskiego. w tekstach Krzyszfofa Kłopotowskiego nie znajdziemy odrobiny antysemityzmu. Antysemityzmem przecież nie jest stwierdzenie, iż mediami w USA rządzą Amerykanie żydowskiego pochodzenia którzy mają misję zwalczania Kościoła Katolickiego propagowania masowej imigracji i kwestionowania amerykańskiej dumy narodowej. I że oprócz tego owych Żydów celem jest propagowanie swobód obyczajowych, szczególnie tych seksualnych.

Antysemityzmem nie jest swierdzenie "Polacy żydowskiego pochodzenia wywodzą się z rodzin nienawidzących i gardzących polskością." (to również Krzysztof Kłopotowski, w tym przypadku brzmienie oryginalne). Nie jest to i nie może być antysemityzmem. To oczywiste. Przecież wszystkie rodziny polskich żydów organicznie gardziły polskością. Była to tradycja i obrządek w każdym żydowskim domu w tym kraju.

W Polsce nie było i nie ma antysemityzmu.

Była tylko żydokomuna, która mordowała Polaków. Żydokomuna, która później wyjechała do Izraela albo założyła Gazetę Wyborczą. To oczywiste, że to owa żydokomuna jest odpowiedzialna za najgorsze zbrodnie komunizmu. Bo żadnej 'polonokomuny' nie było. W ubecji, we władzach komunistycznych, w SB nie było Polaków. Polacy nie mogli i nie potrafiliby skrzywdzić rodaków. To tylko Żydzi.

W Polsce nie doszlo nigdy do żadnego pogromu. Nie było pogromu we Lwowie, nie było pogromu białostockiego. Endecja nie chciała wysyłać Żydów na Madagaskar. Nie było getta ławkowego.

Nie. Do takich wydarzeń nigdy nie doszło. Była tylko Żydokomuna.

I tak oto odpowiedzą na wszystko prawdziwi obrońcy polskości. I zaraz podstawią Barburowi i jemu podobnym "naszą witrynę". Oby tylko "naszą witrynę". Niektórzy bowiem bloggerzy, od lat cierpiący na wyjątkowo samorzutne zainteresowanie tematyką i chęć dialogu, jak niejaki Michał Tyrpa podstawia pod nos również polonica.net. I wtedy, rozradowani i pełni szczęścia zechcą "dialogować". I zupełnie nic nie zrozumieją, jeśli dialogować nikt z nimi nie będzie. Nie tylko nie zrozumieją, ale uznają to za żelazny dowód owego antypolonizmu żydowskiego. No bo ten, kto  zignoruje ich ważkie i słuszne racje polonofobem być musi.

Może to i dobrze że ludzie ci dostrzegaja jedynie żydokomunę? Gdyby bowiem zdali sobie sprawę z wielkości owej polonokomuny, a ich żal i gniew byłby proporcjonalny, musieliby znienawidzieć ten kraj i swój własny naród.

Zyda można dostrzec wszędzie. Można także uznać komunizm za żydowską robotę. Ojcem Lenina był przecież Żyd. Co prawda ochrzczony, ale jednak Żyd. I nawet Marks był Żydem. To nic nie szkodzi, że twierdził iż Żydzi muszą zarzucić swoją religię. Cokolwiek robił, czynił na pewno będąc połączonym tajemną więzią z innymi Żydami.

Polscy politycy przypominający o tragicznej historii Polski, walczący o polskie interesy i starający się nawiązywać do tradycji są godni najwyższego szacunku i pochwały. To patrioci. Żydzi przypominający o Shoa i o antysemityzmie to tylko Barbury, Żydy okropne.

Nie ma w polskim społeczeństwie antysemityzmu. Przed kościołem Świętej Brygidy elegancko, choć staromodnie ubrani starsi panowie nigdy nie rozdawali listy "100 Żydów". Inny starszy pan, z którym miałem okazję kiedyś rozmawiać nigdy nie powiedział iż co prawda Hitler był zbrodniarzem, ale gdyby nie on to Żydzi wszystko by nam zabrali a tak "polskość" ocalała..

Jeśli nie spełni się marzenie , by wreszcie debata Polaków i Żydów była szczera i uczciwa, to w dużej mierze będzie to wina takich jak pan, Eli Barburze, zacietrzewionych i głuchych na argumenty Żydów - podsumuje prawdziwie uczciwy obrońca polskości.

Podsumuje zaraz potem, kiedy już zauważy w Goldman Sachs Żyda dybiącego na polską złotówkę.

I nie jest istotne że Eli Barbur ani słowem nie napisał, że żydokomuny nie było a Krzysztof Kłopotowski o Zydach rządzących mediami, których misją jest wykorzenianie chrześcijaństwa powiedział bardzo jasno. Bo Eli Barbur to Żyd okropny.

Nie jest ważne ile razy polscy żydzi powiedzą, iż z zachowaniem Dawida Pelega i jego organizacji nic wspólnego nie mają. I tak prawdziwie uczciwi obrońcy polskości zauważą tylko tego Pelega. A nie zauważą już odrażających tytułów artykułów w polskich mediach, choćby takich jak te z PAP i onet (Żydzi żądają zwrotu majątków przez Polskę) lub z "Dziennika" (Polski rząd powiedział Żydom nie). Bo przecież oczywiste jest, że połączeni tajemną więzią Żydzi wszyscy domagają się tego majątku bezpotomnych ofiar Holocaustu (pierwsze zdanie z artykułu na onecie, pod którym pojawiło się 2600 komentarzy brzmiało "środowiska żydowskie domagają się zwrotu przez Polskę majątków bezpotomnych ofiar Holokaustu.").

A polski rząd powiedział tym wszystkim Żydom polskie "NIE".

Ach te Żydy okropne. U nas też rządzą mediami. Pewnie specjalnie takie artykuły publikują, aby Bopu ducha winnych Polaków prowokować. Po trzykroć Żydy okropne.

A mi jest najzwyczajniej głupio. Bo wciąż nie wiem czy to antysemityzm czy jedynie ludzka głupota. A może to jedno i drugie?

Michał Wiśniewski

Lubię to! Skomentuj128 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale