48 obserwujących
481 notek
412k odsłon
829 odsłon

Niesiołowski jest trendy, czyli psychiatria stosowana

Wykop Skomentuj21
Macierewicz jest kandydatem do badań psychiatrycznych.
 
Powiedział wicemarszałek Sejmu RP z ramienia Platformy Obywatelskiej, Stefan Niesiołowski. Jak zwykle w TVN24 powiedział.
 
Ja rozumiem, że Pan Niesiołowski alergicznie reaguje na Pana Macierewicza i nawet wiem, dlaczego i dlaczego tak bardzo:
 
W końcu to musi być frustrujące, jak to się teraz mówi na maksa , że taki Macierewicz założył (wraz z Piotrem Naimskim) KOR.
 
Bo sam Pan Niesiołowski zasłynął (to właściwe określenie) tym, że bawił się w jakieś (nieudane, jak to u Pana Niesiołowskiego) próby wysadzania pomników, wychodząc najwyraźniej z założenia, że najbezpieczniej jest zwalczać wroga w postaci rzeźby czy innej lalki.
 
Ale jeszcze bardziej frustrujący dla Pana Niesiołowskiego musi być fakt, że na Antoniego Macierewicza nie zachowały się żadne kwity esbeckie, nawet te sfałszowane (a jak wiadomo, esbecji głównym zajęciem było fałszowanie kwitów na autorytety moralne i resztę konstruktywnej opozycji) i żadna narzeczona Pana Macierewicza nie oskarżyła go publicznie o to, że wysypał ją i kolegów w śledztwie, nawet po pysku raz nie oberwawszy.
 
Jeśli do tego wszystkiego dodać, że na Powązkach , zwykli Polacy  puścili Panu Niesiołowskiemu wiązankę wzbogaconą o porcję gwizdów, podczas gdy ci sami zwykli Polacy, Pana Macierewicza witają przyjaźnie, a nawet serdecznie, wszystko staje się jasne, jak logo Platformy.
 
Reasumując, nie wiem, czy nie znajdzie się jakiś niezawisły sędzia, który zdecyduje o wysłaniu Pana Macierewicza na badania psychiatryczne – skoro sam wicemarszałek Sejmu RP diagnozuje i rekomenduje jednocześnie, bo władza sądownicza jest wprawdzie niezależna, ale bez przesady.
 
Ja, w każdym razie, wbrew wszelkim, widocznym na ekranie mojego telewizora objawom, nie uznam Pana Niesiołowskiego za – posłużmy się jego określeniem, kandydata do badań psychiatrycznych.
 
Natomiast pozwolę sobie uznać Pana Niesiołowskiego za kandydata do zrobienia mu lewatywy.
 
Ale żeby wszystko było elegancko, proponuję mu zrobić lewatywę z buzi.
 
Wyjdzie na to samo, a nawet - to samo (wyjdzie) .

  

Wykop Skomentuj21
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale