0 obserwujących
83 notki
15k odsłon
45 odsłon

Oświadczenie Europy Wolnych Ojczyzn – Partii Polskiej w sprawie

Wykop Skomentuj

 

Europa Wolnych Ojczyzn

- Partia Polska                                                                                      

                                            

30-432 Kraków,

ul. Janka Szumca 16

tel/fax 12 267 46 06

 

 Oświadczenie Europy Wolnych Ojczyzn – Partii Polskiej w sprawie ratyfikacji przez polskie władze Traktatu Lizbońskiego                           

                                                                                     

          10 października 2009r. w Warszawie sprawujący urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński złożył podpis pod aktem ratyfikacyjnym tzw. Traktatu Lizbońskiego, a tym samymfatycznie wyraził zgodę na istotne upośledzenie realnego bytu Państwa Polskiego, biorąc pod uwagę prawne kryteria państwowości przyjęte na Konwencji w Montevideo w 1933r.

              Polskie władze dokonały zrzeczenia się istotnych atrybutów suwerenności Rzeczypospolitej na rzecz tworzonego niedemokratycznego, socjalistycznego i antychrześcijańskiego imperium pn. „Unia Europejska”– bez dostatecznego poinformowania obywateli o skutkach ewentualnego wprowadzenia zapisów ratyfikowanego Traktatu, przy zaniechaniu rzetelnej debaty publicznej i po odmowie przeprowadzenia ogólnonarodowego referendum w sprawie.

               W wielu kwestiach nie dołożono zatem należytej dbałości o kwestie konstytucyjne, łącznie z zaniechaniem uporządkowania spraw dotyczących właściwych relacji pomiędzy polską ustawą zasadniczą, a wprowadzanym prawem unijnym.

        Niech Bóg i Historia sprawiedliwie osądzą Lecha Kaczyńskiego, oraz wszystkich sprawujących dziś władzę w Polsce, jeżeli nawet nie zdoła tego dokonać przywrócona w swej mocy Rzeczpospolita, podobnie jak miało to miejsce z innymi osobami sygnującymi odpowiednio skutkujące traktaty w historii I Rzeczypospolitej, a później Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

                    Europa Wolnych Ojczyzn - Partia Polska wyrosła z protestu przeciwko gwałceniu woli narodów Starego Kontynentu, które odrzuciły w demokratycznym trybie zapisy Traktatu Konstytucyjnego Unii Europejskiej, przyjmowane obecnie w wygodniejszym trybie pod nazwą tzw. Traktatu Reformującego Unię Europejską, zwanego Traktatem Lizbońskim.

                 Nigdy nie ustaniemy w wysiłkach zmierzających do zachowania Wiary naszych Ojców, oraz odzyskania Wolności Polaków, którą utożsamia narodowe, w pełni suwerenne Państwo Polskie.

 

Europa Wolnych Ojczyzn – Partia Polska

Przewodniczący EWO–PP                                                                                        

Jan Szczepankiewicz

                                                                        

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale