41 obserwujących
201 notek
582k odsłony
  2519   0

Zapraszam osoby zainteresowane Smoleńskiem

Pojawia się szansa na zaistnienie poważnej rozmowy/dyskusji na temat Smoleńska.

Pod notką: https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/1062264,czy-w-upodlonym-smolenskiem-narodzie-jest-odrobina-wstydu

pojawił sie bowiem komentator/dyskutant - który, posiada zdolności precyzyjnego wypowiadania się i poprawnego logicznie myślenia. Na Salonie24 do tej pory w 99.9% - niestety, ale mamy raczej w mojej opinii do czynienia, jedynie - z istnieniem politycznie motywowanego zjawiska "pseudo- dyskusji" o Smoleńsku.

Zazwyczaj, jest to zjawisko tzw. bicia piany - w formie politycznie uwarunkowanego 10 letniego pollitycznego w naturze SPORU. 

Polityczna w naturze wojna 2 narracji w 2 odmiennych dla pozoru wersjach = sprowadzanie roxmowy/dyskusji na temat Smoleńska do nieistotnych detali, dotyczacych 2 sprzecznych politycznych w naturze narracji. 

Brzoza kontra-vs. Wybuchy. 

Zapraszam serdecznie osoby nadal zainteresowane sprawą Smoleńska - do śledzenia dla odmiany (ewentualnej) oby znacznie poważniejszej rozmowy/dyskusji. Jeżeli, wspomniana rozmowa/dyskusja spełni pewne warunki, oraz - choćby i część moich oczekiwań, to postanowiłem ujawnić pewne dodatkowe informacje, jakie od pewnego czasu posiadam w relacji do i odnośnie przebiegu Zbrodni Smoleńskiej.


Post Scriptum: Będę ponawiać publikowanie tej notki do czasu odpowiedniego tematowi "o-tag-owania" w celu poinformowania zainteresowanych tematem Smoleńska

Lubię to! Skomentuj52 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka