Blog
zszywam me słowa - bez znieczulenia
fatamorgan
fatamorgan Jeśli prawda boli weź tabletkę
28 obserwujących 189 notek 465315 odsłon
fatamorgan, 8 listopada 2016 r.

Landslide victory for Donald Trump in the 2016 election

Wielka wyborcza "niespodzianka" jest właśnie szykowana przez amerykańskich wyborców. Czy wyborcy w USA - przypomną dziennikarzom i politykom - że w ostatecznym rozrachunku  liczą się jedynie faktycznie oddane głosy wyborców - oto jest pytanie!  

Analiza pierwszych dostępnych danych - dotyczących dzisiejszych wyborów prezydenckich w USA wskazuje bowiem na ---------> landslide victory for Donald Trump in the 2016 election over Hillary Clinton. W mojej ocenie b/liczne wczesne indykatory w stanach takich jak Minnesota, Oregon, Pennsylvania, Michigan, New Hampshire i Virginia wskazują na Donald Trump jako zwycięzce w kategoriach Popular vote.oraz Electoral College votes.

Najbliższe kilka godzin pokaże, na ile to co pisałem powyżej - potwierdzi się w rzeczywistości.

Opublikowano: 08.11.2016 21:14.
Autor: fatamorgan
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Oświadczenie : Autor notek i komentarzy oświadcza publicznie i stanowczo, że nie jest Fatamorganem. Autora. własne opinie, nie są wyrażane na tym blogu. Wszystkie notki i komentarze są tylko i wyłącznie opiniami fikcyjnej postaci literackiej, zwanej fatamorgan. Jedynie tak zatem, mogą być odbierane.Osoba, pisząca notki i komentarze, nie wyraża żadnych swoich prywatnych opinii, ani nie bierze odpowiedzialności pod żadną postacią, za teksty pisane przez nią w formie jedynie fikcji literackiej. Jako, ze osoba pisząca, jest osobą fizyczną a fatamorgan jest fikcyjną postacią stworzona jedynie w celu przekazu literackiego. Zatem Fatamorgan, to fikcyjna postać, której istnienia nie ma w rzeczywistym, fizycznym, dotykalnym świecie. Wszelkie podobieństwa do faktów, zdarzeń, lub osób nawet w przypadku pozornej zgodności z faktami lub osobami rzeczywistymi, są jedynie przypadkowe.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Stary  Pana prawo.  Moim zaś prawem jest pisac co napisałem.
  • Szanowni Czytelnicy mojego skromnego blogu!  Czy ten mój apel skierowany do Administracji tego...
  • Szanowni Czytelnicy mojego skromnego blogu!  Czy mój apel: ...

Tematy w dziale