38 obserwujących
199 notek
573k odsłony
  1097   0

Manipulator Smoleński domaga się ode mnie przeprosin - wersja poszerzona

Ważna informacja dla czytelników mojego skromnego blogu: 

Drodzy Czytelnicy!

Jak widać (a widać!) moja poprzednia notka, celowo nie dostała od Adminów tematu. Przykry fakt. Mojej jeszcze wcześniejszej notce Smoleńskiej (ponad 5 000 odsłon i prawie 400 zamieszczonych pod notką komentarzy!) - temat po prostu po pewnym czasie nagle i bez ostrzeżenia ODEBRANO.

Dlaczego?

W mojej opinii dlatego, aby nie była nigdy już widoczną w dziale tematycznym "Katastrofa Smoleńska" - zatem i nigdzie poza moim blogiem.

Po moim proteście w formie notki i komentarza - notka ta CAŁKOWICIE zniknęła, wraz z kilkunastoma innymi notkami (mniejsza jednak o nie!) Smoleńska zaś notka, ta jedynie dla mnie naprawdę ważna, jest już tylko widoczna jedynie w bezmiarze kosmosu. Czyli tam, gdzie tutejsi Admini zapewne wysyłają wszystkie niewygodne notki cenzurowanych tutaj nagminnie blogerów.

Publikuje dlatego ponownie poprzednią notkę (notkę bez dodanego tematu, powody podobne i takie same jak te, podane przeze mnie powyżej) wzbogaconą jedynie celowo o treść kilku moich komentarzy. 

                                                                                                   ***


Polski światek niedoszłych ekspertów lotniczych i dlatego chyba - pseudo-analityków Smoleńska, na kilka miesięcy przed 10 rocznicą zamachu, niejako zwariował już do reszty. Wraz z nim zwariowali Smoleńscy polityczni zadaniowi. Bloger piszący na portalu Salon24.pl jako @quwerty pod moją ostatnią notką, z bezczelnością godną zażartego NKWD-zisty - doprasza się ode mnie........ przeprosin.

Tak, przeprosin. Nadal, chociaż odczytałem ten kuriozalny komentarz już wielokrotnie, wręcz nie mogę w to uwierzyć! 

Ten notoryczny kłamca i manipulator Smoleński (ten akurat, usilnie działa od lat w internecie na zlecenie i od strony PiS) czuje się bowiem przeze mnie najwyraźniej mocno obrażony. Tak dalece obrażony, że zaczął już nawet twierdzić z niebywałą bezczelnością, i nie mniejsza bezmyślnością, jakobym to miał po-obrażać wszystkich ----> "zajmujących się" Smoleńskiem. 

Tak, zajmują się, zajmują się Smoleńskiem i to od prawie 10 już lat. 

Zajmują się tak usilnie - że owocem ich manipulacyjnej w naturze działalności, jest góra agitacji i kłamstwa od dawna już sięgająca w proporcjach Himalajów. 

Smoleńsk to HIMALAJE kłamstwa! 

Szczyty tak wysokie, że wielu Polakom - od medialnego nawału mniejszych kłamstewek, większych kłamstw, celowych matactw, politycznie powodowanej manipulacji (raporty MAK, Millera, następnie kuriozalne "prace" POD-KOMISJI min. Antoniego Macierewicza, którego to "ciała" obecnie nawet i skład nie jest publicznie juz znany...) bardzo mocno zakręciło się w głowie. 

Zakręciło i jak widać (a widać!) nadal, po prawie 10 latach się kręci.  

Bloger @quwerty, zarzuca mojej osobie dodatkowo, że pomimo zapowiedzi, nadal nie ujawniłem swojej wiedzy o Smoleńsku. 

Otóż, po pierwsze, absolutnie nie zamierzam za nic przepraszać blogera @quwerty. 

Tak samo jak i nie zamierzam za nic przepraszać @You Know Who. 

Podobnie, jak i nie zamierzam za nic przepraszać wszytkich innych - podobnych im kłamców i mataczy. 

Jedynymi, którym winien jestem przeprosiny, jest mój nieodżałowany kuzyn zamordowany w Smoleńsku wraz z innymi ofiarami tego zamachu i okrutnej zbrodni. 

Będąc niedawno w Polsce, stojąc nad Jego grobem, bardzo gorąco przeprosiłem po raz kolejny mojego kuzyna. Przeprosiłem mojego zamordowanego w Smoleńsku kuzyna za to, że nadal nie udało nam się doprowadzić do tego, aby winni ZBRODNI SMOLEŃSKA zostali wreszcie ujawnieni i ponieśli za zaplanowanie i dokonanie tej zbrodni odpowiednią kare. 

Po drugie. Znaczną cześć mojej wiedzy o Zbrodni Smoleńskiej dawno już ujawniłem. 

Dokomujac tego w takiej formie, w jakiej zrobić to moglem, nie narażając nikogo poza mną samym na ewentualne konsekwencje. Ujawniłem (de-facto ujawniliśmy..) w jedynej, dostępnej dla nas w tym czasie, oraz trudnych warunkach internetu i polskiej blogosfery formie, będącej w tym przypadku opowiedzeniem przez mojego informatora (Polela) bardzo obrazowego i pełnego ważnych informacji snu. 

Forma w której wspomnianą wiedze ujawniliśmy, nie będąc łatwą dla wielu być może do odczytania, powinna być jednak i zapewne i była - wystarczająco czytelną ----> dla wszystkich i dowolnych osób, chociażby i w minimalnym stopniu intelektualnie predysponowanych do jej poprawnego odczytania, pojęcia i pełnego praktycznie zrozumienia. 

Odczytać prawdę o Smoleńsku którą ujawniłem w notce:  

https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/654264,smolenski-sen-polela

- nie jest trudno. 

Jednakże, aby omawianą wiedze posiądź - należy odrzucić propagandowe narracje PO i PiS, absurdalne w naturze i treści, bo zaprzeczające nie tylko samej logice, ale i jawnie przeczące poznanym prawom fizyki i natury, następnie, postarać się odczytać tekst ze zrozumieniem, czyli dać z siebie minimum wysiłku = trzeba prawdę o Smoleńsku poznać chcieć!    

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale