38 obserwujących
199 notek
571k odsłon
  1097   0

Manipulator Smoleński domaga się ode mnie przeprosin - wersja poszerzona

Niedługo już minie 10 lat od 10 kwietnia 2010 roku. 

Długie 10 lat! - a Polacy nadal jak widać (a widać!) nie dorośli jeszcze do Smoleńska. 

Dorosnąć kiedyś Polakom i zmierzyć się z prawdą = z ogromem tej zbrodni będzie jednak trzeba.  

Dopisek:  

Czytelnicy mojego skromnego blogu! 

Jeśli i wśród i pośród was są tacy, którzy również uważają, że i ich obraziłem przez i poprzez moje wieloletnie pisanie o Smoleńsku - to nie oczekujcie ode mnie żadnych przeprosin. Ani teraz, ani w przyszłości, nigdy, NIGDY! - nie będę nikogo z was przepraszał w żaden sposób i w żadnej formie za moje pisanie i ujawnianie informacji i prawdy o tej zbrodni.  

Nie przepraszam bowiem i nie zamierzam NIGDY przepraszać, zarówno tych zadaniowych kłamców, tak samo, jak i nie zamierzam przepraszać spaczonych dekadami komunizmu, najgorszych, zatraconych i przez to straconych dla Polski minimum 2 pokoleń Polaków. 

Starszych pokoleń, tak teraz zgodnie milczących, nawet i teraz = po prawie 10 latach ze-tchnięcia się z ogromem ZBRODNI SMOLEŃSKA. 

Czyli, niestety, ale i bardzo wielu z was, bardzo małych ludzików, wegetujacych w formie i postaci niegodnych miana Polaka/Polki- jednocześnie jednak wielkich bojaźliwie strachliwych pokomunistycznych tchórzy.  

Dodatki do dopisku: 

Raz jeszcze, to samo, inaczej:

Nie zamierzam za nic NIGDY przepraszać, zarówno zadaniowych kłamców, tak samo, jak i nie zamierzam przepraszać "was" ------> spaczonych dekadami komunizmu, najgorszych, zatraconych i przez to straconych dla Polski minimum 2 pokoleń starszych Polaków.

Starszych pokoleń, haniebnie teraz zgodnie milczących, po prawie 10 latach ze-tchnięcia się z ogromem ZBRODNI SMOLEŃSKA.

Mowa jest niestety, o bardzo wielu z was:

Starych małych ludzików na emeryturze, jedynie wegetujacych w formie wora do trawienia pokarmu, w postaci absolutnie niegodnej miana Polaka/Polki.Wielkich, bo niezmiernie bojaźliwie strachliwych pokomunistycznych pokoleń w znakomitej wiekszosci jedynie parszywych, nadal bardzo czerwonych w odcieniu politycznych barw, przez to parszywych tchórzy.

Doskonale zdając siebie w pełni z faktu, że najprawdopodobniej, średnia wieku osób piszących i komentujących na tym portalu (obydwie strony politycznego sp[oru) waha się w granicach +/- około 70 lat - nie napisze, że najchętniej wymierzył-bym znakomitej większości z was, za wasze podle tchórzliwe, milczące "podejście" do Smoleńska policzek. 

Napisze jednak, że należy się jednak znakomitej większości z was, właśnie za wspomniane haniebnie, milczące, przez to tchórzliwie podłe, jedynie zachowawcze "podejście" do kwestii Zbrodni Smoleńska - przynajmniej mocno napluć w twarz. 

 Co niniejszym wpisem właśnie wirtualnie czynie!


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale