Impresje Ignoranta
Mądrość to nie wiedza, proszę Pań i Panów! Znam głupich profesorów, jak i mądrych furmanów!
0 obserwujących
175 notek
24k odsłony
  60   0

Andrzejkowe pierdoły

Koniec listopada, pogoda pod psem, ale cóż taka pora roku! Hm, jak to być może, że listopad na półkuli południowej jest odpowiednikiem naszego maja?!?!?!

Wracajmy do krajowej aury i z konieczności pogodowych, domowych pieleszy. Próbowałem pooglądać kolejne zestawy filmów proponowane przez platformy telewizyjne, ale ze współczesnej twórczości, przyznaję z przykrością, większość jest nie do oglądania! Tęcza przemieszana z murzyńskością! Całujące się namiętnie chłopy, mimo wszechobecności na współczesnym ekranie, wciąż przyprawiają mnie o odruch wymiotny!

Inna obserwacja, w filmie białych reżyserów, konieczna jest obecność murzynów, co do zasady, jeśli ekranowa para jest mieszana, to zawsze, facet czarny, a kobita biała, nigdy odwrotnie! Ciekawe czemu?

Natomiast filmy czarnych reżyserów w żadny razie nie kierują się koniecznością zachowania parytetów, w obsadzie prawie nigdy nie występuje biały! Swoją drogą, tych murzyńskich obrazów nie jestem w stanie oglądać!

Trzy, murzyńskie aktorki, tak bardzo starają się upodobnić do białych kobiet, że w niektórych przypadkach zastanawiam się, murzynka to, czy też latynoska?! Swoją drogą to istna murzyńska aberracja, skoro mówimy o równouprawnieniu ras!

Wracając do mych listopadowych preferencji filmowych, nie jestem odkrywczy i wciąż z dużą przyjemnością oglądam porucznika Columbo!

PS. Z dużą przyjemnością odmieniam przez wszystkie przypadki słowo "Murzyn", wszak w naszym języku nie miało ono nigdy konotacji negatywnych, więc nie za bardzo rozumiem, czemu jest "prawie" na indeksie?

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale