Impresje Ignoranta
Mądrość to nie wiedza, proszę Pań i Panów! Znam głupich profesorów, jak i mądrych furmanów!
0 obserwujących
177 notek
25k odsłon
  127   1

Pytanie!

Covidowe statystyki w Polsce, ponadlogiczna śmiertelność w ramach "chorób współistniejących"! Czy przypadkiem nie jest tak, że część z nich, to statystyki dęte, nadmuchiwane, bo za każdego pacjent  z covidem, szpital dostaje ekstra forsę! Cóż za problem, aby w karcie zgonu dopisać obok rzeczywistej przyczyny śmierci dodatkową przyczynę w postaci covidka. Nieboszczyka to nie ożywi, a szpital ma dodatkowy szmal! Jeśli rodzina nie protestuje, to sprawa jest prosta. Nikt nikomu krzywdy nie robi, a wsparcie niedofinansowanej od zawsze służby zdrowia płynie! Prawda że logiczne? Nic to, że to hipotetyczne fałszowanie statystyk może napędzać panikę, nic to, że forsa w ten sposób pozyskana, to okrutna nieuczciwość! Nie do udowodnienia.

Czy tak jest, nikt nikogo za rękę nie złapał, nikt nikomu nic nie udowodnił! Większość administracji szpitalnej jest z pewnością do bólu uczciwa! Jednak dla oczyszczenia atmosfery, warto zweryfikować raportowanie, wystarczy wprowadzić wyrywkowe sekcje na obecność covida u nieboszczyków z chorobami współistniejącymi!

Parafrazując bandytę Lenina, kontrola, najwyższą formą zaufania:-)

https://wartowiedziec.pl/polityka-zdrowotna/57557-tyle-szpitale-dostaja-za-leczenie-pacjentow-z-koronawirusem

W USA od nowego roku, wycofują testy PCR, bo nie odróżniały covida od grypy, a szpitale premiowane za covidcowców, skwapliwie korzystały z okazji!

https://www.bibula.com/?p=130216

PS. Dodatek do poczytania, dobry.

https://www.kontrowersje.net/szalenstwa-wirusa-strachu/

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale