Impresje Ignoranta
Mądrość to nie wiedza, proszę Pań i Panów! Znam głupich profesorów, jak i mądrych furmanów!
0 obserwujących
177 notek
26k odsłon
  91   2

Mądrość(?)etapu!

To śmieszne nie jest, bo coraz wyraźniej widać, że model obowiązującej narracji, czyli przymusowego wyszczepienia całej populacji trzeszczy w strzykawkach, a w całości wykłute nacje, będą uzależnione od szprycy do końca życia! Nasze polityczne podwórko, w miarę stabilne, ale przy tego rodzaju wybrykach, zmienić się może, czy Konfederacji "zasłupkuje", pożyjemy zobaczymy!

https://www.kontrowersje.net/kaczynski-straszy-ciemnogrod-obowiazkami-i-paszportami-niski-upadek/

Prezydent zawetował TVN, czy warto było? Myślę, że w tym przypadku tak, bo bój był nie do wygrania, a szkody spowodowane "męczeństwem" Wiertniczej, tylko nabijały oglądalność tej medialnej POkraki.

https://dorzeczy.pl/opinie/244834/solidarna-polska-z-rozczarowaniem-przyjmujemy-decyzje.html

W Chinach rapotrują o 270 przypadkach covida i ponad 85% wyszczepieniu(27.12,2021 dane za Johns Hopkins University), toć to śiok! Przez ostatnie pół roku, zachorwalność dzienna oscylowała na poziomie 50 - 70 osób! Mało tego, media głównego nurtu, przekonywały o chińskim zwycięstwie w walce z grypą! Hm, nie wiem, nie znam się, spekuluję i wartości podawane przez Chińskich Towarzyszy zawsze mnożę razy 1000 i nawet takie rachowanie wydaje mi się jeszcze zaniżone! Oj, tam, oj, tam, nie znam się i konfabuluję!

https://coronavirus.jhu.edu/region/china

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale