0 obserwujących
43 notki
66k odsłon
  1484   0

Alef Stern: Donald, don’t make a village!

Zbigniew Kozłow
Zbigniew Kozłow

Donald, don’t make a village! Mejk lof and pis. And dont copulate.

„Kolejna – tym razem językowa – wpadka ekipy D. Tuska. Zdaniem tłumacza z British Council, Andy’ego Edwins’a, na tym plakacie znajduje się błąd. Nie mówi się bowiem „Feel like at home”, tylko „Feel like home” – jak podaje TOK FM (TUTAJ).

Tak, to prawda, ale w minionym tygodniu mieliśmy też jeszcze jedną wpadkę. Barack Obama wspomniał o „polskich obozach śmierci”. Jak to skomentujesz?

Alef Stern: Ciekawe czy Prezydent USA słyszał o Barakach Obamy? – tych, które powstają by zamknąć amerykanów jak zajdzie taka potrzeba? Wystarczy przypomnieć akt który podpisał stanowiący, że terytorium USA staje się terytorium wojennym i można na nim stosować prawo wojenne i zamykać ludzi bez dochowania procedur konstytucyjnych oraz stanowych.

A Obama to w ogóle wie co mówi?

Alef Stern: Wątpię, mówi to co mu napiszą, a on odczyta z telepromptera, podpisuje to co mu przyniosą do podpisania. Obama jest malowanym prezydentem. Aktorem do wynajęcia. Dziś tak wygląda polityka. Pierwsze skrzypce grają ludzie skryci w cieniu. Na pierwszym froncie są marionetki. Niedługo czeka nas czas gdy prezydentami będą postacie wygenerowane przez komputery – hologramy. Nieistniejący ludzie.

Ale jak myślisz, o co w tym wszystkim chodzi? W końcu Obama przeprosił za te pomyłkę i wysłał list do Komorowskiego.

Alef Stern: Pomyłka była nie przypadkowa. Wskazała na ważny problem. Ponownie przypomniała całemu światu, że w Polsce były „polskie obozy śmierci”, w których wymordowano 6 mln Żydów. Co oczywiście prawdą nie jest. Ale jak widzisz prawdą jest to, co powtarzają media i ludzie z kręgu politycznych i tabloidowch celebrytów. Ten przekaz jest ważny bo kształtuje to, co myśli tzw. statystyczny przedstawiciel opinii publicznej. Do tego jeśli dodamy przekaz, że w Polsce są pseudokibice oraz faszyści i zupełnie przypadkowo polski parlament pracuje teraz nad ustawą reprywatyzacyjną, dotyczącą mienia przedwojennego to wszystko układa się w całkiem zgrabną i logiczną całość.

A zupełnie przypadkiem kryzys na bliskim wschodzie i parcie USA do wojny z Iranem powodują, że coś trzeba zrobić z ludnością państwa Izrael – w jakiś sposób trzeba to ludziom wytłumaczyć, że kilka milionów Żydów przyleci do Europy, do Polski na Węgry, Czechy, Słowacje i Ukrainę. W jakiś sposób trzeba ludzi przekonać, że to jest słuszne. Z poczucia winy ich przyjmiemy oraz by nie mówiono o nas , że zrobiliśmy im holocaust. Co jest draństwem bo byśmy przyjęli wszystkich ludzi, którym ma dziać lub dzieje się krzywda.

Polacy uratowali podczas II wojny światowej najwięcej Żydów ze wszystkich krajów w Europie. Co więcej tylko w Polsce za ukrywanie i pomoc Żydom groziła Polakom kara śmierci. W innych krajach nie.

Ludzie z Izraela tu przylecą – wielu z nich to emigranci z Rosji. Wszystko jest już przygotowane, to będzie ogromna operacja logistyczna. Wystarczy odpalić cyngiel i dać zielone światło i wszystko zostanie uruchomione. Pisałem o tym w książce „Pola Laska” w 2009 roku. Taki jest plan i jest on realizowany.

Mieszkania już stoją i czekają w samej Warszawie ponad 80 tysięcy urządzonych mieszkań. W Krakowie specjalnie przedłużono pas na lotnisku Balice by pasażerskie jumbo jetty mogły tam lądować przewożąc na raz po około 568 pasażerów. Polskie F16 ćwiczą w Izraelu – i też jako pierwszy o tym mówiłem (tutaj można o tym przeczytać ). Operacja latający dywan już wkrótce.

Myślisz, że takim zielonym światłem będzie zamach w czasie euro?

Alef Stern: Tak naprawdę staram się o tym myśleć pozytywnie. Pewnych wydarzeń nie unikniemy. Ale możemy je zmienić lub zmaterializować w innej postaci.

Dziś kiedy przeprowadzamy ten wywiad myślę o innych sprawach np. o tym co mówią eksperci, że „Tupolew” rozleciał się w powietrzu (TUTAJ). Takie informacje przed Euro oraz przed 10 i przed 12 czerwca – rocznica i mecz Polska Rosja, a piłkarze w Bristolu – wszystko układa się w logiczną całość. Wojna miała wybuchnąć po 10 kwietnia. Nie udało się. Teraz kolejna próba…

 Czyli szykowana jest kolejna prowokacja?

 Alef Stern:  Myślę O MARSZU ROSJAN 12 CZERWCA 2012… (prowokacyjna piosenka rosyjskich kibiców TUTAJ) Ciekawe jakie przeszkolenie i zadania ma ponad 50 tysięcy rosyjskich kibiców, którzy przyjadą na Euro??? Czy tylko na euro? Czy to rzeczywiście kibice gały?

Zastanawia mnie czemu tak wszyscy pchają do konfrontacji i tzw. opinii publicznej wmawiają, że rosyjscy kibice to są pokojowo nastawieni spokojni ludzie, za to polscy kibice to kibole albo pseudo kibice, – zatem należy się spodziewać prowokacji oraz ataku ze strony polskich kibiców związanych z PiSem – takiego przekazu w mediach się spodziewam – łącznie z komentarzem o odradzającym się w Polsce faszyzmie – a potem już z górki – faszyści założyli obozy koncentracyjne i zrobili holocaust…

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale