0 obserwujących
43 notki
66k odsłon
  1472   0

Alef Stern: Donald, don’t make a village!

Zbigniew Kozłow
Zbigniew Kozłow

Przecież o tym już pisze nasz „ulubiony” portal w artykułach:

- „CBŚ rozbiło gang pseudokibiców Legii. 42 zatrzymanych” – TUTAJ

- „Czy rosyjscy kibice przemaszerują przez Warszawę 12 czerwca?” – TUTAJ

A do Euro i kibiców to widzę, że znów jakieś powstanie sie szykuje, mam nadzieję, że udane tak jak powstanie wielkopolskie, w końcu to w Poznaniu żywią i bronią.

Tusk zadebiutował jako felietonista – czyli znów dobrze wyczułem i miałem rację… teraz tylko trzeba wyczekiwać tego co będzie dalej… (piszą o tym TUTAJ)

Ale co tam KOKO KOKO, też było w „Poli Lasce”, więc znów coś przewidziałem, a o tym nie wiedziałem, niedługo będę słynniejszy od Nostardamusa i Jankowskiego. Ludzie zaczną pisać do mnie o horoskopy, zacznę doradzać na giełdzie. Skoro już i Koreańczycy się do mnie odezwali po pomoc… więc sława Alefa Sterna okrąża planetę i wędruje po kosmosie. Tak jak i nasz układ wędruje po kosmosie. Dziś jesteśmy już w innym miejscu niż przed rokiem. Podróżujemy na spotkanie z pierzastym wężem. Spójrz na zdjęcia ostatnich chmur nad Warszawą (TUTAJ).

To ten wąż, który pojawia się w „Poli Lasce”. A więc twój scenariusz się realizuje, a „Pola Laska” jest jak przepowiednia?

Alef Stern: Wielu ludzi różnie interpretuję książkę „Pola Laska”, można znaleźć takie interpretacje (TUTAJ czytać) i takie jak jednego z blogerów (TUTAJ czytać).

Niektórzy uważają, że w reklamie Coca Coli jest zapowiedź uderzenia samolotu w Stadion Narodowy, co więcej, że zostaną o atak oskarżenie Irańczycy.

przyjzyjcie sie tej reklamie coca-coli na Euro 2012, jak dla mnie jest szokujaca…

 

yhy Sat, 3 Mar 2012″

– giez, 2012-03-03 23:48:50

Gdzieś ostatnio przeczytałem o „Poli Lasce” – że wizja ma się zrealizować na stadionie: i ciekawy fragment, autor opisuje, co widzi w telewizji, że jest relacja z zamachu na sejm i senat. „Nadeszła destabilizacja i całkowity upadek. A może narodziny na nowo przez przypadek? Zginęli wszyscy podobno100 senatorów, 460 posłów, rada ministrów, premier, prezydent i świta prezydenta. Kto teraz będzie rządził? Sytuacja nigdy nie była tak mętna.
(później autor opisuje że zrozumiał co uniemożliwia mu miłość i dobry kontakt z ludźmi. Chodzi o telewizje. Wyrzuca TV i czuje sie wolny)

Tak ta rewolucja się zaczęła, działa, dzieje i zadziewa. Ziewa. Za sprawą panaceum, pana dzieją. Ziewa, ziewa ziewa. Choć jeszcze wciąż na całym świecie telewizja okrada widzów z ich własnej osobowości, obdziera. Choćby wydawało by się inaczej. A teraz…uwięziona w złej ciemności szuka światła jak wolności, choć promyczek ujrzeć pragnie nim na zawsze spocznie na dnie bezkresnego mroku„.

Chyba trzeba cos mocno przeanalizowac!!! Ta postac z tego filmu – reklamy Coca Coli przypomina rudego szatana, diabła. Rzecz się dzije nas Stadionem Narodowym. Tam dochodzi do zderzenia samolotu z jakąs postyacią ze skrzydłami „przyjzyjcie sie tej reklamie coca-coli na Euro 2012, jak dla mnie tjest szokujaca… http://www.youtube.com/watch?v=A4OcOfNhztQ — yhy Sat, 3 Mar 2012 — giez Sat, 3 Mar 2012″ na stronie 1988 w Poli Lasce jest wizja i ops cenzury i to ze Zgromadzenie Narodowe taki zapis podejmuje, ze upadku kosci nie było! Czyżby Zgromadzenie Narodowe – to nie był sejm i senat tylko zgromadzenie ludzi na stadionie narodowym? i tam ma się wydarzyć kolejny wypadek?

– luca, 2012-03-04 00:49:44

I ktoś to interpretuje, że Zgromadzenie Narodowe to  Stadion Narodowy – ta dyskusja miała miejsce w marcu na moich stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11322212,Palikot_u_Olejnik___Skonczy_sie_Euro_i_bedziemy_dokladac.html?lokale=warszawa Czyli Stadion pójdzie do rozbiórki? Czy go wysadzą? A może rzeczywiście chodzi o to że Samolot w książce Alefa nie uderza w Zgromadzenie Narodowe ( czyli budynek Sejmu) a w Zgromadzenie Narodowe czyli ludzi na stadionie Narodowym?

– giez, 2012-03-11 14:00:21

To jest przerażające. Co Ty na to? Jak zatem spędzisz euro?

Alef Stern: Co na to NATO powinieneś spytać. A  NATO na to – Mars. Bym Ci odpowiedział.  To co ludzie piszą  to tylko jedna  z wielu interpretacji. Ja czekam i doczekam się chwili potęgi naszego kraju i naszego narodu. Polska to jest to.  A kiedy ludzie zrozumieją, że najważniejsza jest miłość. Ten kraj i ta ziemia będą potęga, Polska już jest cudownym miejscem, Polska to ziemia obiecana. Tak jak to w „Poli Lasce” opisałem i musimy korzystać z tej szansy. Choć ja wybieram się w czasie Euro na spotkania z moimi czytelnikami, to i tak będę kibicował polskiej drużynie, najprawdopodobniej przez radio, choć mam zaproszenie do loży prezydenckiej na stadionie narodowym, ale wtedy służby wszystkich krajów sklasyfikują mnie jako ruskiego agenta i co wtedy będzie? A przecież Abramowicz to żaden Rosjanin to Żyd?

Zatem może przed TV tak jak pewien były premier, który powiedział: – „Jestem wdzięczny, ale jednak wybiorę to, co muszą wybrać miliony Polaków, to znaczy telewizor…” – tak to Jarosław Kaczyński po zaproszeniu przez Donalda Tuska na mecze Euro 2012. Heroiczny bohater zadbał o bezpieczeństwo plebsu i gladiatorów na arenach i trybunach, odrzucił zaproszenie Nerona… A na obiad nie pójdzie, bo „nie powinien teraz dużo jeść” – wyjawił w wywiadzie dla programu „Polityka przy kawie” w TVP1.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale