polityka bez tajemnic
Sprawy trudne rozwiązujemy od ręki, sprawy niemożliwe zajmują nam nieco więcej czasu.
4 obserwujących
524 notki
93k odsłony
  128   0

Chiny do korekty

Kolejne bandyckie państwo zgłasza swoje pretensje.

Komunistyczne władze w Pekinie uznają demokratycznie rządzony Tajwan za część ChRL i dążą do przejęcia nad nim kontroli, nie wykluczając możliwości zbrojnej inwazji.

I ostrzegają USA, a sam komunikat jest w stylu kremlowskiej propagandy:

"Nikt nie powinien lekceważyć determinacji, niezachwianej woli i zdolności narodu chińskiego do obrony suwerenności i integralności terytorialnej. Nie stawaj przeciwko 1,4 miliardowi Chińczyków"

Ja tylko się zastanawiam, dlaczego na przykład prezydent Biden nie odpowie publicznie przywódcy chińskiemu: Słuchaj chłopie, siedź cicho, utrzymujesz się przy władzy i rządzisz nielegalnie, pierwsze demokratyczne wybory i cię nie ma. Ciebie i twoich kolesi. Tajwan to właśnie też Chińczycy i jak ulał pasuje tu do nich to co napisałeś w swoim komunikacie:

"Nikt nie powinien lekceważyć determinacji, niezachwianej woli i zdolności narodu chińskiego do obrony suwerenności i integralności terytorialnej.” 

Myślę że jak najszybciej należy stworzyć światową koalicję i znaleźć sposób aby na całym świecie wyeliminować rządy totalitarne. W pierwszej kolejności Rosja, Chiny, Korea Północna.

Generalnie jeżeli chodzi o poziom życia społeczeństwa, są to najuboższe kraje świata, więc rządy tam nie mają żadnego oparcia w społeczeństwie, oprócz wymuszonego strachem. Zatem posiłkowanie się w komunikacie 1,4 miliardem Chińczyków jest oczywistą demagogią i straszakiem bez pokrycia.


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale