polityka bez tajemnic
Sprawy trudne rozwiązujemy od ręki, sprawy niemożliwe zajmują nam nieco więcej czasu.
4 obserwujących
524 notki
93k odsłony
  103   0

Chojrak Kadyrow

Kadyrow grozi Polsce. Generał odpowiada. "Szczekanie kundelka"

Oczywiście. Putin woła: do nogi, i leci. Przypatrzmy się jemu i osobowości. Na pewno nie mąż stanu, ani prezydent, chociaż wstawiony na taką funkcję, ani rasowy polityk. W mojej ocenie i sądząc po wypowiedziach, żul – bojówkarz. Nikt więcej.

Najlepiej by się nadawał na szefa gangu motocyklowego i to całkowity pułap jego możliwości.

Żul grozi Polsce. W 6 sekund pokaże ze swoimi ruskopoddanymi sługusami co potrafi. Śmiechu warte i nie warte nawet komentarza.

Współczuję tylko narodowi czeczeńskiemu że taka małpa się mu przytrafiła.

Nie ma tak naprawdę wojska, armii, tylko bojówkarzy. Sami odszczepieńcy, wyrzutki narodu czeczeńskiego. Jego publiczne oświadczenia, a w szczególności to ostatnie, że Ukraina to już zamknięta kwestia, po niej Polska i jak będzie rozkaz to on ze swoimi bojówkarzami pokażą w 6 sekund co potrafią, są na miarę niedorozwiniętego dziecka.

Kadyrow, my też jesteśmy czuli na słowa. Nawet bez pokrycia. I zapamiętaj sobie że gdyby tak się stało że i Polska zostanie zaatakowana (co jest bardzo mało prawdopodobne) przez rosyjskiego szaleńca i wy wejdziecie, żaden z Was nie wyjdzie już z Polski żywy. A ciebie dopadną w Czeczenii swoi. Nie wróżę ci kariery, ani długiego życia. Jako wyrodka czeczeńskiego narodu.Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale